dr n. med. Aneta Słabuszewska-Jóźwiak

Bardzo miła pani doktor, udziela cierpliwie odpowiedzi na zadawane pytania. Dla lepszego zrozumienia i poznania choroby wykorzystuje kartkę i długopis przedstawiając obrazowo jaki jest problem i jak będzie przebiegać leczenie. Z uwagą i spokojnie słucha pacjenta nie spiesząc się i nie wprowadzając nerwowej atmosfery zerkając na zegarek bo za drzwiami czeka następna pacjentka. Dzięki temu dowiedziałam się więcej o swojej chorobie niż tylko informacja, że potrzebna jest operacja i wypisanie skierowania. Ja osobiście jestem bardzo zadowolona, że trafiłam na p. doktor Słabuszewską. Rozmawiając z pacjentkami w oczekiwaniu na wejście do ...

Ja osobiście jestem bardzo zadowolona, że trafiłam na p. doktor Słabuszewską.
Rozmawiając z pacjentkami w oczekiwaniu na wejście do gabinetu słyszałam same pochwały.
Z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że p. doktor zasługuje na polecenie innym. Dziękuję. Krystyna S.