lekarz Aneta Wysoczańska

Dermatolog

Polecam bardzo. Trafiona diagnoza przy pierwszej wizycie. Inna lekarz nie mogła poradzić sobie z moim przypadkiem przez pół roku - przepisywała leki, które powodowały zatajenie choroby a nie jej leczenie. Dodam tylko, że była to dość powszechna jednostka chorobowa. Pani doktor Wysoczańska w kilka sekund postawiła diagnozę. Byłam w pozytywnym szoku. Zmiany skórne mojej córki również dobrze zdiagnozowane.

Lekarz z powołania, dzieci się nie boją. Kompetenta, profesionalna w swoim fachu i zawsze trafia z diagnozą.Nie zamienię na innego.

Super poleca panią doktor ,sympatyczna fachowa pomocna zawsze Córka ma atopowa dolegliwość -zawsze wyprowadzi

Super poleca panią doktor ,sympatyczna fachowa pomocna zawsze
Córka ma atopowa dolegliwość -zawsze wyprowadzi

Super polecam 1 wizyta i efekt zamiast antybiotykow dostalem Aknenormin

Super polecam 1 wizyta i efekt zamiast antybiotykow dostalem Aknenormin

Pani doktor jest znakomita ! Byłem u niej dwa razy: raz publicznie, raz prywatnie. Za każdym razem poświęca dużo czasu i serca na zbadanie pacjenta. Dzieci się jej nie boją, czyli wzbudza zaufanie. Nawet nieznośny Arturek nie protestował, gdy był badany. Ponadto Pani doktor zna ceny leków w okolicznych aptekach i podpowiada, gdzie są tańsze. Przykład: cena leku protopic 0,03 w mojej aptece wynosi 69,90 a w innej 42 - 45 zł. Polecam !!!

ta pani doktor jest bardzo dobra i duzo wytlumaczy i doradzi

ta pani doktor jest bardzo dobra i duzo wytlumaczy i doradzi

Śmiało mogę polecić Panią Doktor-wszystko dokładnie tłumaczy, jest uprzejma, kompetentna,cierpliwa, ma dobre podejście do dzieci.

Najlepszy dermatolog do jakiego trafiłam.Leczyłam się od kilku lat na trądzik,żadne leki nie pomagały. Dopiero dr Wysoczańska dobrała mi leki które spowodowały całkowite wyleczenie. Dokładnie omówiła jak będzie przebiegało leczenie, działania uboczne leków, jak dbać o skórę, dostałam też próbki kremów do stosowania w czasie leczenia, książeczkę o stosowanym leku.Jestem bardzo zadowolona, wszystkim polecam. Moje znajome też korzystają z wizyt u Pani Doktor i są zadowolone.

bylam u pani doktor dwukrotnie z tym samym schorzeniem i po raz drugi mnie rozczarowala nie byla w stanie powiedziec mi skad i w jaki sposob powstala moja choroba a leki ktore mi przepisala nie pomagaja lub dzialaja na krotki czas a wogole chcac sie czegos dowiedziec o chorobie to rozmowa z nia to tak jak mowienie do sciany jednym slowem-porazka

Pani Wysoczańska sprawia dobre wrażenie, szczególnie podczas pierwszej wizyty. W moim przypadku leczenie nie dawało zadowalających rezultatów. Późniejsze spotkania sprowadzały się tylko do uporczywego wypisywania tych samych leków, pomimo tego, że nie dawały znaczących i trwałych efektów. Nic innego lekarka nie potrafiła wymyślić. Ostatecznie zrezygnowałam z jej usług i pomógł mi inny lekarz.