dr n. med. Angelika Wawrzkiewicz-Witkowska

Genetyk kliniczny, Ginekolog położnik

Panią doktor można polecić z czystym sumieniem. Podejście do pacjenta, wiedza, udzielanie informacji, życzliwość, zaangażowanie i wiele więcej na najwyższym poziomie! Pod opieką Pani dr czułam się bezpieczna i pewna tego, że wyprowadzi moje zdrowie "na prostą". Serdecznie polecam!

Dr Wawrzkiewicz to osoba bardzo cierpliwa i potrafi wysłuchać u pacjenta.Do problemów zdrowotnych podchodzi bardzo kompleksowo, potrafi wytłumaczyć dokładnie , przystępnie i zwięźle. Cieszy mnie, że znalazłam się pod opieką Pani doktor.

Na początku wzbudza zaufanie, jest rozgadana i pozornie miła, ale jeśli chodzi o leczenie czy w ogóle prowadzenie ciąży... NIE polecam! Podczas ciąży nie wykonała wszystkich badań, a gdy ciąża była zagrożona, to nawet wtedy się zbytnio nie zaangażowała, aż wylądowałam w szpitalu. Podczas infekcji zamiast zrobić konkretne badania ustalając dokładną przyczynę nawracających się stale infekcji, przepisywała tylko leki a problem wciąż powracał. Nie polecam więc nikomu takiego lekarza.

Nigdy nie spotkałam tak fachowego i uprzejmego lekarza jak Pani Witkowska z żadnej dziedziny medycyny

Super lekarz chodzę do niej od 10lat, miałam 2 letnią przerwę chodziłam do innych lekarzy poroniłam 3 ciąże, wróciłam do niej i na 2 wizycie byłam już w ciąży za 2 tyg czekam rozwiązania. Lekarz anioł czyni cuda :)

BARDZO POLECAM, TO PRZEMIŁA I BARDZO LUDZKA LEKARKA. BARDZO KOMPLEKSOWO PODCHODZI DO PROBLEMU ZDROWOTNEGO.

Uwielbiam do tej Pani Doktor chodzić. Nie stresuję się, to jest dla mnie bardzo ważne!!!Chodziłam do wielu lekarzy i myślę,że mam spore porównanie. Pani Angelika jest najlepsza!!!

Najlepszy lekarz jakiego spotkałam. 1000% kompetencji!!!Powinnam napisać, że nie polecam żeby zmniejszyć kolejki do Pani Doktor ale to jedyny kompetentny w każdym calu lekarz jakiego znam. Wiedza wszechogromna i kultura osobista i sposób tłumacznia zrozumiały dla pacjentki.Diagnoza trafna i leczenie również chociaż stawiano mi wiele diagnoz odmiennych od tej właściwej.1000% zaufania do Pani Doktor. To się nazywa Leczyć po LUDZKU!!!

Pani doktor jest bardzo dobrym lekarzem.Polecam

Pani doktor jest bardzo dobrym lekarzem.Polecam

Polecam wszystkim. Profesjonalna lekarka, zna się na rzeczy:)

Polecam wszystkim. Profesjonalna lekarka, zna się na rzeczy:)