dr hab. n. med. Anita Tokarczyk-Knapik

Reumatolog

2,9
2,9

Nie rozumiem skąd tak niska ocena. Pani doktor wysłuchała, przejrzała dokumentację i naprawdę stara się pomóc, pomimo mojego dziwnego przypadku. Polecam

Pani doktor jest świetnym lekarzem z bardzo wysokimi kompetencjami. Wcześniej przez kilka lat leczyłam się u innego reumatologa w szpitalu klinicznym, który pomimo wystąpienia u mnie drugiej choroby współistniejącej zbagatelizował moje objawy i leczenie. Pani doktor zleciła mi na swoim oddziale szereg badań, by potwierdzić diagnozę oraz wdrożyła odpowiednie leczenie. Jestem ogromnie wdzięczna za okazaną pomoc i odzyskaną chęć do życia.

Zdecydowanie odradzam Panią doktor. Podejście do pacjenta skandaliczne, jest arogancka , pretensjonalna i pozbawiona kultury. Za pierwszym razem myślałam, że ma zły dzień, ale to człowiek pozbawiony empatii, bez szacunku do pacjenta. Pani doktor powinna wiedzieć, że odpowiednie nastawienie psychiki pacjenta jest równie ważne jak leczenie. farmakologiczne.Niestety ta wiedza jest jej obca. Jeżeli stoicie przed wyborem lekarza, a nie chcecie czuć się po wizycie jak po zderzeniu z drzewem to omijajcie szerokim łukiem tą panią.Dodam, że moje wizyty były prywatne.

Lekarz godny polecenia, dzięki kompetencjom Pani Doktor udało się nadać właściwy bieg leczeniu choroby reumatologicznej. Dziękuję z całego serca.

Dawno nie miałam do czynienia z tak chamskim podejściem do drugiego człowieka. Arogancka, nieuprzejma, nie słucha co się do niej mówi. Mam wrażenie, że absolutnie nie ma pojęcia o diagnostyce i podejściu do pacjenta uwzględniając jego historie leczenia i zdiagnozowane choroby. Nie wiem jak taki człowiek może być ordynatorem... najpierw myślałam, że ma kiepski dzień, ale później okazało się, że jest to standard. Żeby chociaż potrafiła postawić diagnozę, ale tego niestety też nie potrafi. Nie polecam !

Pani doktor poświęciła mi mnóstwo czasu, przejrzała wszystkie moje dokumenty lecznicze, byłam u niej chyba godzinę, może nie jest cały czas uśmiechnięta ale to lekarz a nie psycholog-polecam serdecznie panią doktor

Była to moja pierwsza i ostatnia wizyta. Lekarka jest chamska. Z łaską odpowiada na pytania. Nie słucha co się do niej mówi.Czułam się jak intruz za 160 zł.Zważywszy,że nie jest to kwota mała ,która zasila kieszeń lekarki ,to przynajmniej odrobina kultury jest wskazana. Zdecydowanie nie polecam.

Pani doktor, jeżeli można ją tak nazwać, jest okropnym człowiekiem, właśnie wróciłam ze szpitala w Ustroniu więc miałam z nią do czynienia przez koszmarne 2 tygodnie, wredna, arogancka, zero empatii dla pacjenta, odwraca się tyłkiem ,jak pacjent zadaje pytanie , ma głęboko gdzieś, czy pacjent cierpi czy nie , stosunek do starszych ludzi okropny, no ale jaka rządząca taka cała reszta, Pani ordynator jest jeszcze gorsza także przestrzegam i ten syf na oddziale, można wrócić do domu z grzybicą lub jeszcze inną chorobą. Potwór nie lekarz !!!!

Pani doktor nie powinna pracować z chorymi ludźmi, brak szacunku dla pacjenta, jest wyniosła, opryskliwa, wręcz arogancka. Zdecydowanie odradzam leczenia u tej Pani, przecież jest tylu wspaniałych lekarzy.

uprzejma i kompetentna pierwsza lekarka ktora zajela sie moim zdrowiem powaznie

uprzejma i kompetentna pierwsza lekarka ktora zajela sie moim zdrowiem powaznie