lekarz Anna Adamczyk

Okulista

3,9

Małgosia

15.05.2014

Bardzo miła i kompetentna pani. Poświęca odpowiednią ilość czasu, potrafi wysłuchać i bardzo dokładnie wytłumaczyć problem. Uśmiechnięta i kulturalna a także rzetelna i bardzo dobrze przygotowana do zawodu. Prawdziwy lekarz z powołania!! Serdecznie polecam.

14.02.2014

totalna porażka, chamstwo i nic więcej. Skoro gabinet jest jej i bedzie w nim robić co chce to powodzenia ale beze mnie

13.08.2013

Naprawdę bardzo miła i uprzejma osoba. Umie wytłumaczyć dokładnie i precyzyjnie co komu dolega. Szczerze polecam !!!!!

13.08.2013

24.05.2013

Bardzo wesoła, uprzejma pani. Od razu zdiagnozowała mi problem, którego inna okulistka nie widziała. Sama wizyta rozpoczęła się punktualnie i przebiegła bardzo sprawnie. Polecam.

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Okulista Mielec"?

None
Jurajska 10