Anna Adamczyk

Mielec
50,29607121,4439868017 5837686

Kalendarz przyjęć
Pon27.10Wt28.10Śr29.10Czw30.10Pt31.10So01.11Nd02.11
Brak informacji o godzinach przyjęć
Średnia ocena lekarza
Kompetencje
Ilość poświęconego czasu
Średnia:
3.75
11 opinii

Bardzo miła i kompetentna pani. Poświęca odpowiednią ilość czasu, potrafi wysłuchać i bardzo dokładnie wytłumaczyć problem. Uśmiechnięta i kulturalna a także rzetelna i bardzo dobrze przygotowana do zawodu. Prawdziwy lekarz z powołania!! Serdecznie polecam.

totalna porażka, chamstwo i nic więcej. Skoro gabinet jest jej i bedzie w nim robić co chce to powodzenia ale beze mnie

Naprawdę bardzo miła i uprzejma osoba. Umie wytłumaczyć dokładnie i precyzyjnie co komu dolega. Szczerze polecam !!!!!

Bardzo wesoła, uprzejma pani. Od razu zdiagnozowała mi problem, którego inna okulistka nie widziała. Sama wizyta rozpoczęła się punktualnie i przebiegła bardzo sprawnie. Polecam.

masakra , problemy osobiste przenosi do gabinetu , absolutnie nie polecam

brrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

Bardzo cierpliwa i ciepła osoba, wytłumaczyła mi bardzo dokładnie na czym mój problem polega, poświęciła mi dużo czasu, jestem bardzo zadowolona z wizyty, oby więcej tak kompetentnych i kulturalnych lekarzy

Zdecydowanie polecam ! Bardzo duża fachowość , a podejście do pacjenta na najwyższym poziomie !

zbyt duże mniemanie o sobie, bardzo impulsywna i nerwowa osoba; Zdecydowanie nie polecam!

Fachowość , rzetelność i kultura osobista na najwyższym poziomie !!! Polecam wszystkim

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny