lekarz Anna Babik-Kaniak

Alergolog

Opinii6
3,7

15.07.2012

Bardzo dobra lekarka. Przeprowadziła ze mną rzetelny wywiad i wytłumaczyła bardzo dokładnie dlaczego właśnie takie a nie inne leki mam przyjmować. Poza tym sympatyczna. Polecam.

27.05.2012

Nie polecam głównie ze względu za obsceniczne zachowanie, może z poprzednim pacjentem trafiliśmy na złe dni lekarki?!

22.05.2012

Nie polecam, jestem zawiedzionym pacjentem, nie tego się można było spodziewać po tej wizycie. Brak zrozumienia, ale może to był zły dzień lekarza-zdarza się.

28.01.2012

Pani doktor po pierwszej wizycie postawiła trafną diagnozę, dokładnie opisła i wytłumaczyła co mi dolega, jak należy leczyć i jakie są rokowania. Przeprowadziła wszystkie badania, które potwierdziły diagnozę i nie owijając w "bawełnę" powiedziała- jak najszybciej operacja. Minęły dwa lata od tego zabiegu, jestem pod stałą opieką Pani doktor i czuję się bezpiecznie.

14.07.2010

polecam jestem bardzo zadowolona z wizyt i podejścia z sercem do pacjenta

polecam jestem bardzo zadowolona z wizyt i podejścia z sercem do pacjenta

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Alergolog Legnica"?

Prywatny Gabinet Lekarski
Wierzbowa 8