lekarz Anna Bagińska

Dermatolog

Wyjątkowo opryskliwa i nieprzyjemna osoba. Zwraca się do pacjenta tonem co najmniej protekcjonalnym, nie dając tak naprawdę możliwości wypowiedzenia z czym dokładnie zgłasza się pacjent. Na każde pytanie doprecyzowujące reaguje zdecydowanym poirytowaniem, którego zresztą nawet nie próbuje ukryć. Jeśli chodzi o samo leczenie - nic szczególnego. Zdecydowanie ODRADZAM!!!

Jeśli chodzi o samo leczenie - nic szczególnego.
Zdecydowanie ODRADZAM!!!

Wizyta była w dniu 5 listopada 2018 r. Jestem raczej człowiekiem marudnym. Na wizytę u Pani Doktor Anny Bagińskiej przygotowałem się solidnie, rysując na kartce sylwetkę człowieka i zaznaczając na niej wszelkie niepokojące mnie kropki. Dokładnie, abym nie zapomniał o jakąkolwiek zmianę zapytać. Obejrzany więc zostałem od góry do dołu. I twarz i plecy. Również na stopach - zdejmowałem skarpetki, więc na wizytę udałem się po solidnym umyciu nóg, piszę o tym dla zasady. Pani Doktor uważnie obejrzała także moje stopy, poświęcając oczywiście również sporo czasu dla paznokci. Podczas badania ...

Wizyta była w dniu 5 listopada 2018 r.

Jestem raczej człowiekiem marudnym. Na wizytę u Pani Doktor Anny Bagińskiej przygotowałem się solidnie, rysując na kartce sylwetkę człowieka i zaznaczając na niej wszelkie niepokojące mnie kropki. Dokładnie, abym nie zapomniał o jakąkolwiek zmianę zapytać. Obejrzany więc zostałem od góry do dołu. I twarz i plecy. Również na stopach - zdejmowałem skarpetki, więc na wizytę udałem się po solidnym umyciu nóg, piszę o tym dla zasady. Pani Doktor uważnie obejrzała także moje stopy, poświęcając oczywiście również sporo czasu dla paznokci. Podczas badania było w użyciu i szkło powiększające i inny przyrząd przypominający przenośny mikroskop z lampką.
Po wizycie poczułem się dobrze zbadany, a na wszystkie moje pytania otrzymałem odpowiedź. Ja byłem na wizycie w LUXMED-zie, ale wiem, że Pani Doktor przyjmuje jeszcze w kilku innych miejscach.
Zapłaciłem sporo, ale czuję się usatysfakcjonowany. Doradzam wszystkim solidne przygotowanie się do wizyty, aby nie tracić czasu na zastanawianie się, gdzie ja tu mam jeszcze jakąś kropkę.
Dziękuję Pani Doktor :-)

Lekarz nawet nie potrafi rozpoznać choroby. Przepisuje tylko leki i maści które nic nie dają. Wiedza na poziomie osoby nie mającej nic wspólnego z medycyną.

Lekarz nawet nie potrafi rozpoznać choroby.
Przepisuje tylko leki i maści które nic nie dają.
Wiedza na poziomie osoby nie mającej nic wspólnego z medycyną.

Wystawiam ocenę NEGATYWNA! Nigdy do tej Pani dr nie pójdę!! Narzekała, była szorstka, denerwująca. Człowiek się czuł winny wszystkich złych rzeczy tego świata "zakłócił" Pani dr spokój. Nie polecam!

Wystawiam ocenę NEGATYWNA! Nigdy do tej Pani dr nie pójdę!!

Witam. Odwiedziłem panią dr parę dni temu. Miałem problem dość dla mnie intymny plus jeszcze uczulenie w podobnym miejscu - na początku byłem dość mocno spięty mówiąc o problemie lecz pani dr w moment rozładowała atmosferę czego efektem było to, że pod koniec wizyty żartowaliśmy i byłem już b. rozluźniony. Zdiagnozowałem problem - poleciła kilka rozwiązań - w zależności od tego na co bym się zdecydował. Tak czy owak jestem bardzo zadowolony z wizyty i gdy następnym razem będę wybierał się z wizytą do dermatologa to w pierwszej kolejności swoje ...

Witam.
Tak czy owak jestem bardzo zadowolony z wizyty i gdy następnym razem będę wybierał się z wizytą do dermatologa to w pierwszej kolejności swoje kroki skieruje do pani dr Bagińskiej

Mój dwukrotny kontakt z tym lekarzem oceniam bardzo dobrze. To co dla mnie najważniejsze to przede wszystkim możliwość normalnej rozmowy. Nie byłem traktowany "z góry" - jak petent w urzędzie. Ciężko mi się wypowiadać o kompetencjach w ogóle, ponieważ przyszedłem z jednym konkretnym problemem, który lekarz rozwiązał a dokładniej to wskazał drogę do złagodzenia przypadłości. Mi ten lekarz pomógł.

Przyjechałem do Pani doktor z polecenia koleżanki z problemem, którego nie mogli rozwiązać inni dermatolodzy. Dzięki pani doktor, zmiany na skórze ustą;iły, nie swędzi mnie już i nie ma nawrotów. Swietny specjalista, dziękuję! PS. czytałem negatywne opinie na temat pani doktor i trudno mi w nie uwierzyć! nigdy się ine spotkałem z tak miłą i uśmiechniętą, a zarazem kompetentną osobą. POLECAM

Otwarta osoba, umiejaca nawiązac kontakt z pacjentem. Zgłosiłam się z trądzikiem, jestem w trakcie leczenia, mam wrażenie, że stsouje lekki poczynając od tych zewnętrznych i widząc, czy działają czy nie stosuje inne rozwiązania, przygląda się skórze. Mam wrażenie fachowej opieki, nie czuję się jak jedna z wielu.

Zgłosiłam się do Pani doktor z ogromnym trądzikiem, który pojawił mi się, gdy zaszłam w ciążę. Problem tym większy, że w ciąży, nie można stosować silnych leków. Jednak Pani doktor dobrała mi łagodniejsze leki, które połączyła z domowymi sposobami. Na efekt musiałam trochę poczekać, ale opłacało się. Dodatkowo, to przemiła osoba, która poświęca dużo czasu na pacjenta i odpowiada na każde pytanie.

Anna Bagińska to najgorszy lekarz i człowiek z jakimkolwiek w żyuciu miałam do czynienia! zdecydowanie odradzam. nadąsana, cały czas nieszczęśliwa, niemiła i do tego wszystkiego wmawia że to pacjent jest niemiły wiec ona sama też tak się będzie zachowywać:/ nie odezwała się ani słowa do mnie, nie obejrzała nawet dobrze z czym do niej przyszłam i wypisała receptę - ale na jaskiej podstawie?:/ ZDECYDOWANIE ODRADZAM KONTAKTY Z TĄ OKROPNĄ KOBIETĄ!!!!!