lekarz Anna Bartos

Dermatolog

1,8

Stanowczo odradzam wizyty u tej pani lekarz. Wizyta trwa 5 minut (a nawet krócej). Żadnego wywiadu lekarskiego, powierzchowne obejrzenie zmiany, żadnego wytłumaczenia przyczyn zmian chorobowych, i w końcu żadnego leczenia, bo się nie da. Na moją sugestię o ew. zamrożenie, lekarz odpowiedziała, że się nie da, a na pewno nie da się na tej pięciominutowej wizycie. Wcześniej korzystałam z usług zakładu leczniczego Omega w Kielcach (nie u tej pani). Wizyta trwała 30 minut, więc zdążyłam dowiedzieć się wszystkiego, wykonać prosty zabieg i zdobyć podstawową wiedzę o przyczynach zmian skórnych i ...

Wcześniej korzystałam z usług zakładu leczniczego Omega w Kielcach (nie u tej pani). Wizyta trwała 30 minut, więc zdążyłam dowiedzieć się wszystkiego, wykonać prosty zabieg i zdobyć podstawową wiedzę o przyczynach zmian skórnych i sposobach leczenia.
Mam wciąż nadzieję, że w prywatnej służbie zdrowia chodzi o dobro pacjenta, a nie tylko o pieniądze. Nie do wiary - wszystkie elementy tej opinii oceniłam na jedną gwiazdkę. Czy naprawdę w czasie wizyty lekarskiej powinny być spełnione te elementy (w pięć minut)?
Sugeruję omijanie szerokim łukiem.

Tragedia! U Pani Doktor leczyłam się przez pół roku, antybiotyki które nie działały, do tego dostałam maść która WYPALIŁA MI SKÓRĘ TWARZY. Kiedy zadzwoniłam tam przerażona usłyszałam jedynie " to w takim razie proszę nie stosować już tej maści ". Podejście do pacjenta żenujące, nie wiem co ta Pani robi w tym zawodzie skoro nie ma do tego ani umiejętności, ani wiedzy, ani podejścia. ODRADZAM!

Niesamowicie nieuprzejma i opryskliwa lekarka. Godne pożałowania podejście do pacjenta. Oglądanie zmian chorobowych z daleka, żadnego kontaktu wzrokowego, żadnej diagnozy. Przepisywane drogie kosmetyki, zawsze tej samej marki (kilka razy byłam z wizytą u tej "specjalistki"). Na pytanie o alternatywę, dr Anna Bartos innej nie widzi. Żadnych pytań o nadwrażliwość na którykolwiek składnik przepisanej silnej maści, ani informacji o dawkowaniu i długości stosowania leku. Żadnego wywiadu lekarskiego, z którego mogłaby się dowiedzieć o przyczynie dolegliwości. Istny lekarz z powołania... ODRADZAM!

ODRADZAM!

Choć na poczatku byłem wystraszony, bo po zamrażaniu kurzajki wyrósł mi bąbel jak borówka amerykańska to Pani doktor cierpliwie i ze znawstwem wytłumaczyła mi że to normalne po wymrażaniu. Bardzo miła Pani doktor.

Bardzo niemiły lekarz. Córce mroziła z łaską i złością malutką kurzajkę na palcu. Po 3 godz powstał wielki bąbel, krwiak.