lekarz Anna Bochdziewicz-Durazińska

Pani doktor może i mało uprzejma, ale bardzo konkretna. Od jakiegoś czasu odczuwam kołatanie serca, więc wybrałem się do przychodni gdzie trafiłem na dr. Bochdziewicz. Po wysłuchaniu z czym przyszedłem rozpoczęła badanie. Nigdy tak dokładnie i wnikliwie nikt mnie nie osłuchiwał, na stojąco, na siedząco i na leżąco nawet prosiła abym przyjął specjalną pozycję na boku. Po badaniu starała się mnie uspokoić i wytłumaczyć dlaczego ma taką diagnozę. Po przepisanych lekach dolegliwości ustąpiły. Polecam panią doktor jest trochę szorstka, ale bardzo skuteczna

Byłam u pani doktor jak przyjmowała w przychodni dla dorosłych i wspominam swoją wizytę bardzo dobrze. Pani doktor szybko i trafnie rozpoznała chorobę, lekarstwa zapisane zadziałały ekspresowo. Moja opinia o pani doktor jest pozytywna

Pani doktor Anna jest kompetentna w każdym calu. Jestem bardzo zadowolona z przeprowadzonych badań bilansowych u mojego synka, pani doktor jako jedyna potrafiła zdiagnozować stulejkę i wypisać skierowanie do specjalisty. Badania u innych lekarzy nie były tak szczegółowe. Osłuchiwała syna trwało dosyć długo ale było przeprowadzone bardzo starannie. Wystawiam opinie pozytywną.

Nie słucha, nie bada odpowiednio. Tylko gada i gada o swoich dziwnych przemyśleniach.

Lekarka nie słucha co się do niej mówi. Mało kompetentna. Metody leczenia z przed 20 lat. Chodziłam do niej tylko z dzieckiem zdrowym, jak musiała je obejrzeć przed szczepieniem; z chorym bym nie poszła. Widać, że często ja odwiedzają przedstawiciele farmaceutyczni, bo na wszystko ma ich ulotki.

Pani Doktor wypisuje dziecku całą torbę lekarstw, przy czym niektóre się wzajemnie wykluczają. Nawet na zaczerwienione gardło przepisuje antybiotyk. Wielokrotnie prosiłam o zrobienie badań moczu, w końcu zapłaciłam z własnej kieszeni. Bardzo namawia na wszystkie płatne szczepionki wymyślając np że dziecko po zwykłej szczepionce może mieć skutki uboczne a po skojarzonej płatnej takich skutków nie będzie (każda szczepionka niesie ze sobą ryzyko skutków ubocznych niezależnie czy jest finansowana z NFZ czy nie). Nie polecam tego lekarza.

Bardzo miła pani doktor, starannie przeprowadza badania, tłumaczy wyniki i omawia sposoby leczenia