dr n. med. Anna Bronder

Laryngolog

Wizyta tylko dla ludzi o mocnych nerwach na których lekceważenie i traktowanie z przysłowiowego "buta" nie robi wrażenia, oraz maja dużo czasu który lubia marnować. Moja wizyta z córką trwała 2 minuty. Zostały mi wydane dokumenty z badań dziecka z informacją że mam sobie przeczytać bo tam jest wszystko napisane. Zadnej diagnozy, wyjaśnienia, dalszych kroków w leczeniu. A wszystko dlatego ze ośmieliłam się zapytac w rejestracji po 20 min czekania kiedy zostaniemy przyjęte (bylam pierwszym pacjetem) bo dziecko sie do szkoły spieszy. Dramat nie profesjonalizm.

Wyłącznie pozytywy - nawet przy tłumie pacjentów

Wyłącznie pozytywy - nawet przy tłumie pacjentów

Niestety leczenie mi nie pomogło. Pani Dr sama dokładnie nie wiedziała jak leczyć moją przypadłość, dostałem leki, po których źle się czułem. Po kilku wizytach zaprzestałem umawiania wizyt.

Główne wrażenie z pierwszej (publicznej) wizyty to pełen profesjonalizm Pani Doktor, którego wynikiem była skuteczna diagnoza postawiona w konkretny , niestresujący sposób. Przemiła atmosfera wizyty zmusiła mnie do zastanowienia, czy to aby na pewno jest usługa w ramach NFZ. Gorąco polecam !

Oceny na podstawie jednej odbytej (prywatnej) wizyty

Oceny na podstawie jednej odbytej (prywatnej) wizyty

bardzo dobry fachowiec, znający się przy tym na psychologii. Potrafi doskonale poradzić z najbardziej parszywą chorobą / ropiejące migdałki przez2 lata, chodziłem po "specjalistach" /jej udało się to rozwiązać po trzech. Godna zaufania , przy tym miła i sympatyczna.

O sposobie leczenia tej pani mogę się wypowiedziec w samych superlatywach, konkretna diagnoza, nie szuka po omacku sposobów na wyleczenie tylko prosi o konkretne badania laboratoryjne. jestem bardzo zadowolony z leczenia u pani doktor

Rzeczowa i konkretna, a przy tym bardzo spokojna i miła,trafiona diagnoza po kilku latach leczenia u innych (przewlekłe zatoki) i wreszcie oddycham przez nos - polecam!!!!!!

oszczedna w slowach...ale powiem nawet ze wrecz nie mila pani doktor...zero delikatnosci przy badaniu...

Bardzo dobry specjalista otolaryngolog, oszczędna w słowach ale świetny praktyk. Wyleczyła moje chore uszy w ciągu trzech wizyt. Mogę powiedzieć że z jej usług chętnie skorzystam w przyszłości.