lekarz Anna Brońska

Internista, Endokrynolog

2,5

Bylam u tego lekarza po wizycie u internisty. Zglosilam sie z rosnacym guzem w szyi. Internista natychmiast kazal w placowce zrobic usg. W USG wyszly niepokojace zmiany w tym dwa duze guzy. Otrzymalam informacje, ze nalezy zglosic sie do endokrynologa jaknajszybciej po skierowanie na biopsje. Umowilam sie jaknajszybciej do tej Pani i jechalam pol miasta,zeby zdobyc skierowanie. Pani doktor ppwoedziala, ze nie wyda skierowania, poniewaz na usg nie bylo napisane wprost, ze nalezy wykonac biopsje tylko byl zapis "do dalszej diagnostyki". Zdaniem Pani doktor dwa duze guzy o znamionach raka to niewystarczajacy powod, aby wykonac biopsje. Zenujacy poziom i zachowanie. Odradzam wizyty u tego lekarza

Pani doktor skomentowała zmartwienie o stan mojego zdrowia cynicznie. Po 3 wizycie śmiało mogę stwierdzić, że nie zostałam potraktowana poważnie, pomimo złych wyników niektórych badań. Nie polecam, na kolejną wizytę do endokrynologa na pewno poszukam innego lekarza.

Pani doktor, pomimo TSH na poziomie 6, kiedy jestem w wieku rozrodczym, planuję ciążę, powiedziała, że nie będzie mi zbijać tsh dopoki nie dojdzie do poziomu 10. Aaa.. i taka ciekawostka, jak jej powiedzialam, ze moge nawet byc w ciazy bo miesiaczka spoznia mi sie juz 8 dni powiedziala ze ma nadzieje, ze nie jestem bo taki poziom tsh spowodowalby, ze moja ciaza bylaby zagrozona. Miałam wrazenie, ze sugeruje, ze chce wyłudzić od niej receptę na hormony. Po tym jak powiedziałam jej to wprost, zaczęła się wymigiwać. Ona bedzie mnie ...

Miałam wrazenie, ze sugeruje, ze chce wyłudzić od niej receptę na hormony. Po tym jak powiedziałam jej to wprost, zaczęła się wymigiwać. Ona bedzie mnie obserwować przez miesiąc i jak mi skoczy do 10 to sie zastanowi nad wlaczeniem terapii.

Bardzo miła i kompetentna. Nie dość, że jest dobrym lekarzem endokrynologiem to jeszcze psychologiem. Bardzo polecam!

Najwyzszy poziom! Dzieki Pani Doktor zdjagnozowali u mnie raka tarczycy we wczesnej fazie, gdyz w porę skierowała mnie na operacje!

Pani doktor jest b.mądrym,pełnym poświęcenia lekarzem. Bardzo kompetentnie poprowadziła moją ciążę.A wcześniej miałam już 2 poronienia.Jest miła i pełna ciepła.Ja teraz dzięki P.doktor cieszę się 8 miesięcznym bobasem.Bardzo polecam.

Pani doktor jest b.mądrym,pełnym poświęcenia lekarzem.

Byłam u tej Pani kilka razy w ramach pakietu medicover. Za każdym wychodziłam zdenerwowana, bo Pani doktor wpuszczała kolejnego pacjenta na moje miejsce, choć do mojej wizyty było jeszcze kilka minut. Powiedziałam pani doktor co o tym myślę, a ona zrobiła mi wykład, że powinnam przychodzić dużo przed czasem. Jakiś absurd, mam abanament za który dużo płacę, a muszę się do niej przepychać jak za komuny. U innych lekarzy w medicover nie mam takich absurdalnych sytuacji. Nie polecam.

Pierwszą wizytę u tego lekarza oceniam pozytywnie. Terapię kontynuuję od wielu lat, przepisała mi więc kontynuację leków, otrzymałam skierowanie na dodatkowe badania. Osłuchała mnie, pytała o życie prywatne. Ogólnie w miarę pozytywnie. Jednak wierzę w negatywne opinie. Jest trochę dziwna mimo uprzejmości.

Lekarz bardzo dociekliwy,kieruje na badania,wzbudza zaufanie

Lekarz bardzo dociekliwy,kieruje na badania,wzbudza zaufanie

Pani doktor przy każdej wizycie przekonywała mnie, że wkrótce zapadnę w śpiączkę. Nie wiem czemu miałaby służyc taka terapia, na mnie zrobiła złe wrażenie i terapia i Pani Doktor, i choć w fachowośc i kompetencje nie wątpię, nie polecam