1,5
1,5

No cóż, wszystkie negatywne opinie prawdziwe niestety. Przekonał się o tym syn, który kilka dni temu trafił na SOR z ogromnym bólem głowy. Tam wykonano tomograf, który nic nie wykazał, dlatego dostał skierowanie do poradni neurologicznej w celu dalszej diagnostyki ze wskazaniem wykonania rezonansu magnetycznego. Pani doktor nie dająca dojść do słowa, krytykująca i oceniająca wszystko i wszystkich, wraz z ich kompetencjami. Po wyglądzie stawia słuszne, według niej, diagnozy. Skierowania nie uzyskał, bo nie ma takiej potrzeby... bo pani doktor WIE bez badań jaka jest przyczyna bólu... I to z naszych składek opłacani są TACY LEKARZE...

Nieprzyjemna, ordynarna osobą. Od progu z chamskim podejściem. Jak taki ktoś może orzekać w sprawach zaburzeń psychicznych. Każdy po wyjściu jest zdrowy. Jak można taką osobę wyznaczać do orzekania w takich przypadkach. Poczułam się jak najgorszy śmieć, miała w głębokim poważaniu moje objawy. Tak jak ktoś napisał orzeka chyba na podstawie wyglądu. Trzeba pójść chyba zapiętym w kaftan żeby uznała że psychika cierpi.

Miałem dziś wizytę u pani doktor która jeszcze przed wejściem do gabinetu była bardzo nieuprzejmą. Po wejściu zostałem zasypany masą pytań, na które nie ma czasu na odpowiedź, ponieważ Pani doktor pospiesza, łapie za każde słówko, wchodzi w zdanie i dodaje nieprzyjemne i niepotrzebne komentarze. Od razu uważa, że ktoś tu przyszedł ją oszukiwać i udawać. Lekarz, który "uzdrawia" wszystkich nieważne co komuś dolega. Niekompetentna osoba do pracy jako lekarz, w zusie czy w przychodni, nie powinna zajmować takiego stanowiska. Mam nadzieję, że kiedyś Pania doktor spotka sprawiedliwość na jaką zasługuje.

Pani „DOKTOR” od samego początku była wrogo nastawiona, podważa opinie oraz badania specjalistów, według niej Pacjent z poważnymi wadami kręgosłupa jest zdrowy, zdecydowanie nie polecam pani pseudo „Doktor” Karma wróci z podwójną siłą.

Niemiła i arogancka. Nie słucha tego co człowiek mówi, co mu dolega. Z góry nastawiona negatywnie. Miałam wrażenie,że moje "problemy" są dla niej śmieszne,bo cytuje "każdy jakieś ma".

Przerywa zwolnienia lekarskie (orzecznik zus) w nie swojej specjalności, na jakiej w ogóle podstawie ona podważa czy ktoś ma zaburzenia psychiczne. Nawet na podstawie calego pliku papierow od psychiatry stwierdza że nie ma niezdolnosci do pracy. Żenada

Tragedia... Potwierdzam wszystkie negatywne opinie. Cóż zrobić, taki system i takie "doktory". Mam nadzieję, że karma wróci.

Tragedia...
Potwierdzam wszystkie negatywne opinie.
Cóż zrobić, taki system i takie "doktory".
Mam nadzieję, że karma wróci.

Pani bardzo nieuprzejma, arogancka. Prześmiewczo reagowała na przeprowadzany ze mną wywiad. Sprawia wrażenie jakby była tam na siłę, bardzo negatywnie nastawiona od samego początku. Nie polecam!

100% przykład niekompetencji. Pani Anna zatrudniona w ZUS jedynie by ślepo przerywać zwolnienia lekarskie. Nawet bez zapoznania się z zebraną dokumentacją medyczną, stwierdza,że osoba z orzeczonymi przez psychiatrę zaburzeniami jest w stanie przerwać zwolnienie i wrócić do pracy.

Pewnie nie napiszę nic gorszego poza tym co tutaj jest napisane o tej Pani doktor. Nie wiem czy to jakkolwiek pomoże komukolwiek...Jednak uważam, że w przypadku tego typu człowieka, nie należy pozostawiać bez komentarza sposobu w jaki traktuje pacjenta..jak śmiecia, to trzeba nazwać po imieniu..wierzę, że kiedyś ktoś jednak tę Panią rozliczy z jej postępowania. Pani orzecznik od przekroczenia progu gabinetu uznaje pacjenta za potencjalnego symulanta, nie daje dojść do słowa, zestresowaną osobę popędza, prześmiewcze, aroganckie komentarze w przypadku tej Pani to normalka. Człowiek zapomina co chciał powiedzieć, albo odpuszcza ...

Pani orzecznik od przekroczenia progu gabinetu uznaje pacjenta za potencjalnego symulanta, nie daje dojść do słowa, zestresowaną osobę popędza, prześmiewcze, aroganckie komentarze w przypadku tej Pani to normalka. Człowiek zapomina co chciał powiedzieć, albo odpuszcza rzeczy które są istotne w obawie przed kolejnym aroganckim komentarzem. Pani doktor w ten sposób "obsłuży"jednego dnia kilkanaście osób..jeden obróci się na pięcie i zaklnie pod nosem, inny wyśmieje, jeszcze inny się zdenerwuje i będzie się kłócił... Jednak są też osoby, które słowa i porady Pani doktor odbiorą personalnie. Ktoś taki jak ja będzie potrzebował kilku dni żeby się pozbierać, będzie płakał i zadawał sobie pytanie co takiego zrobiłem źle, czym sobie na takie traktowanie zasłużyłem? Dlatego też dodaję tutaj opinię o tej Pani, uważam że nie powinna orzekać, ponieważ krzywdzi UCZCIWYCH ludzi.