lekarz Anna Chowaniec-Rodak

To jest anioł nie lekarz ratujący życie małym i dużym pacjentom,, zawsze można na nią liczyć, nigdy nie odmówiła przyjęcia nawet po godzinach pracy pomimo zmęczenia nie raz przyjęła dzieci to doktor z poświęceniem do swoich pacjentów oddana całym sercem.Zawdzieczam pani doktor bardzo dużo zawsze będę miło wspominać, aby więcej było takich lekarzy.

Najlepsza Pani Doktor jaką kiedykolwiek spotkałam. Leczy mojego starszego syna od ponad 5 lat, a teraz również mojego 1,5 miesięcznego bobasa. Bardzo miła z super podejściem do dzieci. Odpowiada wyczerpująco na wszystkie pytania. Dokładnie i bez pośpiechu bada dzieci. Polecam z całego serca

Do Pani doktor trafiłam z trzymiesięczną córką z problemem alergii. Wizyta trwała 50 minut. Pani doktor słuchała i odpowiadała na wszystkie moje wątpliwości. Dziecko sama rozebrała, ubrała i zbadała nie tylko w kierunku alergii ale ogólnie czy się dobrze rozwija. Po pierwszej wizycie jestem zachwycona. Wydaje mi się że to lekarz z powołania, przede wszystkim lubiący dzieci ale też osoba bardzo komunikatywna. Z całego serca polecam.

wspaniały lekarz i człowiek, leczyła moich synów teraz leczy wnuka, jedyny lekarz pediatra do którego mam w Radomiu zaufanie,diagnoza zawsze trafna nigdy przez 19 lat nic nie mogłam zarzucić leczeniu.Super alergolog .Gorąco polecam

Nie znam lepszego pediatry. Cierpliwa, uprzejma, kompetentna, nigdy nie spieszy się. Dzieci uwielbiają Panią Doktor.

polecam,polecam,polecam Panią Doktór! Super podejście do dzieci jak i do rodziców. Prawdziwy lekarz z powołania!

Bardzo miła i kompetentna Pani dr !!! Niezależnie od tego ilu ma zapisanych pacjentów nigdy nie odmawia przyjęcia poza kolejką!

Wspaniały lekarz, zawsze podchodzi do pacjenta idwyidualnie i z ogromnym zaangażowaniem. Zdecydowanie POLECAM wszystkim - nie ma w Radomiu lepszego pediatry!!!!

Lekarz godny polecenia, nie bagatelizuje problemu i zawsze działa rozsądnie. Mój synek ja uwieblia, jest naszym lekarzem od 5 lat. Polecam

Polecam

Doskonała lekarz,zawsze trafna diagnoza, wspaniałe podejście do małego pacjenta.