lek. med. Anna Czarnecka-Ożóg

Psychiatra

Wszystko super, punktualność, wiedza, leki, uprzejmość. Więcej takich lekarzy w Dębicy, polecam panią doktor.

Rewelacyjny lekarz, o dużym doświadczeniu. Super kontakt z Panią doktor. Bardzo fajne podejście terapeutyczne. Duże tak dla terapii w tym gabinecie

Wspaniały lekarz i bardzo dobry człowiek. Cieszę się bardzo że trafiłam do Pani gabinetu. Dziękuje za okazaną pomoc i życzliwość. Gorąco wszystkim polecam Panią Doktor Anię!

Dziękuje za bardzo dobrze dobrane leki - nie jestem senna i mam chęć do robienia wielu rzeczy. Lęk i nerwy się uspokoiły. Dziękuje też za rady które Pani doktor mi dała. Ania z Dębicy

Ania z Dębicy

Wspaniała lekarka. Bardzo empatyczna i ciepła. Bardzo dobrze leczy nerwicę, którą u mnie zdiagnozowała. Więcej takich lekarzy!

Bardzo dziękuje za okazaną pomoc. Pomogła mi Pani w ciężkim kryzysie psychicznym, który dzięki pomocy uzyskanej w Pani gabinecie przezwyciężyłam.Dziękuję za okazaną sympatię i empatię. To co Pani dla mnie zrobiła nie oddadzą żadne słowa wdzięczności

Bardzo kompetentna i sympatyczna. Moje życie zmieniło się po lekach od Pani Doktor. W kilku ważnych problemach życiowych posłuchałem jej rad i czuje że wszystko układa się na dobre tory. Serdecznie Dziękuje.

Jestem ogromnie zadowolona z obsługi w gabinecie. Podczas wizyty wstępnej szczegółowy wywiad i zrozumienie moich problemów. Po dobraniu leków zadzwoniłam i dopytałam czy mogę brać leki psychiatryczne z innymi moimi lekami - uzyskałam bez problemu informację. Podczas wizyty kontrolnej już czułam się lepiej i w końcu się wysypiam.... :) Dziękuje

Bardzo sympatyczna lekarka Dokładna wizyta, mimo to później miałem jeszcze pare dodatkowych pytań - pani doktor odebrała telefon i jeszcze raz cierpliwie mi wszystko wytłumaczyła. Po lekach czuje duża poprawę, zmniejszył mi się lęk i lepiej funkcjonuje. Na pewno jeszcze wrócę do tego gabinetu na dalsza terapię

Lekarz z powołania, wspierający, empatyczny. Jesli leczyc zdrowie psychiczne to tylko u tej lekarki