lekarz Anna Czyżak-Bukato

Ginekolog, Ginekolog położnik

Pani doktor prowadziła moja ciążę, była bardzo dokładna, wszytko zawsze wytłumaczyła. Zawsze była miła i sympatyczna

Czytam te opinie i po prostu nie wierzę 😱kobiety przychodzące do ginekologa chyba chciałby usiąść i wypić z doktor kawę bo im za krótka wizyta..Chodzę do doktor Bukato od 25 lat i nie ma w Elblągu lepszego ginekologa. Pani doktor jest bardzo kompetentna ma wiele empatii dla swojej pacjentki jest bardzo rzeczowa i dokładnie tłumaczy. Kiedyś chodziłam do niej prywatnie ale teraz od wielu lat na NFZ i naprawdę nie widzę różnicy. Pomogła mi podczas choroby nowotworowej swoją kompetencja i wiedzą . Operowała mnie najnowszą mało inwazyjną metodą po której nie mam ani jednego cięcia. Tak ,że to świadczy również o jej dużych kompetencjach.Polecam szczerze.

Z całego serca polecam. Pani doktor kompetentna, wyjaśni wszystko i na spokojnie wytłumaczy, odpowie na każde pytanie, doradzi.

Najlepszy lekarz ginekolog jakiego spotkałam na swojej dłuuuuuugiej drodze leczenia. Doktor bardzo empatyczna, kontaktowa, oddzwania i odpisuje na smsy, pomaga i wspiera jak może, czasem przyjeżdżałam na wizyty z dnia na dzień nawet jak nie było miejsca w grafiku. Wnikliwa i przede wszystkim SKUTECZNA. Owszem wizyty prywatne nie kosztują mało, ale po to idzie się prywatnie do lekarza aby być dobrze zaopiekowanym. Co tu dużo mówić, polecam z całego serca!

Nie polecam.2lata mnie prowadziła. podejścia zero,szybkie wizyty i odnosi się wrażenie,ze bardziej liczy się kasa a niżeli pacjentka.

Nie polecam.2lata mnie prowadziła.

Ojjj nie polecam. Chodzilam do tej pseudo lekarki. Bedac dziewica badala mnie przez pochwe. W dodatku wcsinela od razu tabletki anty na bolesne miesiaczki, a bylam bardzo mloda wtedy. Mogla wylrobowac alternatywne metody,ale za to by nie dostala kasy od firmy farmaceutycznej. Wizyta u niej to istny pospiech,szybko szybko, a pamietam ze bylam u niej pierwszy raz w ogole jako u ginekologa i to zrazilo mnie bardzo. W szpitalu z kolei rok temu pamietam jak robila obchod na oddziale poporodowym. Kobieta zimna i zero empatii w sobie ma. Siostra lezac na tym oddziale narzekala na Bukato, jedynie panie pielegniarki byly ok. Nie polecam tej kobiety, omijac ją,bo jest wielu innych dobrych lekarzy.

Nie polecam. Leczyłam się u niej dwa lata, leczenie nie skutkowało i było kosztowne. Przyjmowana w gabinecie NFZ płaciłam za posiewy, które to badania są refundowane. Lekceważące podejście do pacjenta, brak kompetencji lub dobrej woli w wykonywaniu swojej pracy. Nie polecam!!

Kiedy byłam w ciazy i wyladowalam w szpitalu bo okazalo sie ze mam cukrzyce i musze jechac na insulinie to własnie Pani Bukato zajeła sie mna prawidlowo przychodzila pytala sie jak sie czuje i itd nie wiem jaka Ona jest kiedy przyjmuje prywatnie i mam zamiar sie do niej wybrac. Piszecie rózne opinie wiec idzcie do Prusa to zobaczycie jak On zajmuje sie pacjentkami :P

Istny koszmar.Zero pojęcia,ciągły pośpiech,wizyty niecałe 5 minut,stracone dwa lata.Przypisała i lek o którym nie wiedzieli nic w aptekach i nie było gdzie tego kupić, a twierdziła że najlepszy,dla mnie zero

Uwazam ze pani doktor jest bardzo dobra,mila itp,jesli chodzi o badanie to wydaje mi sie ze raczej w tej czesci ciala nie ma co za dlugo grzebac i szukac,wie poprostu co ma zbadac i to robi,jesli ktos woli dluzsze i glebsze badanie to poprostu niech idzie do innego lekarza,a co do platnosci,to jesli kogos nie stac to niech idzie panstwowo i nie nazeka ze jest droga.