Anna Danuta Tomaszewska

Gdańsk
54,352025218,6466384

Kalendarz przyjęć
Pon24.11Wt25.11Śr26.11Czw27.11Pt28.11So29.11Nd30.11
Brak informacji o godzinach przyjęć
Średnia ocena lekarza
Kompetencje
Ilość poświęconego czasu
Średnia:
2.15
3 opinie

Moim zdaniem też nie najlepszy lekarz. Przede wszystki podejrzewała chorobę, o której nic nie wiedziała i na wszelki wypadek stwierdziła u męża alergię, po czym, jak się poźniej okazało, wirusem zaraziłam się również ja.

Zdecydowanie nie polecam Pani doktor nikomu, kto chciałby wyjść od lekarza usatysfakcjonowany. Nastawienie do pacjenta poniżej krytyki - jak gdyby przyjmowała pacjentów za karę. Ironiczne podejście do pacjenta i jego schorzenia też nie działa na korzyść Pani doktor. Wiedza na temat leków również mierna, przepisała mi lek za 79 pln (który, w ulotce miał wskazania dla zupełnie innej choroby ze wskazaniem, że powinno się go używać TYLKO w tej chorobie - chyba producent wie co podaje w ulotce). Lek oczywiście nie działał. Inny dermatolog przepisał maść za 30 zł i pomogła (ponieważ była używana dla mojego schorzenia). Po krótce mówiąc ŻENADA.

Pani Doktor jest uprzejma, poświęca czas pacjentom, tłumaczy chorobę niestety jej diagnoza jest zupełnie nie trafiona. W mojej ocenie Pani Doktor brakuje niestety wiedzy i kompetencji. Po kilku wizytach w różnych miejscach trafiłam do Pani doktor i uprzedzałam, że z problemem borykam się już długo. Nie wnikając w szczegóły: jeżeli lekarz nie jest pewien swojej diagnozy, a pacjent podkreśla, że problem trwa już jakiś czas i przepisywane leki nie działają, to lekarz powinien skierować pacjenta na szczegółowe badania, żeby znaleźć źródło choroby, a nie przepisywać te same leki i tłumaczyć, że "taka już uroda". Badania na które skierował mnie zupełnie inny dermatolog wykazały źródło moich problemów ze skórą. Nie polecam korzystania z usług Pani Doktor.

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny