lekarz Anna Danuta Tomaszewska

1,3
1,3

Katarzyna

24.07.2013

Moim zdaniem też nie najlepszy lekarz. Przede wszystki podejrzewała chorobę, o której nic nie wiedziała i na wszelki wypadek stwierdziła u męża alergię, po czym, jak się poźniej okazało, wirusem zaraziłam się również ja.

Anonim

02.04.2013

Zdecydowanie nie polecam Pani doktor nikomu, kto chciałby wyjść od lekarza usatysfakcjonowany. Nastawienie do pacjenta poniżej krytyki - jak gdyby przyjmowała pacjentów za karę. Ironiczne podejście do pacjenta i jego schorzenia też nie działa na korzyść Pani doktor. Wiedza na temat leków również mierna, przepisała mi lek za 79 pln (który, w ulotce miał wskazania dla zupełnie innej choroby ze wskazaniem, że powinno się go używać TYLKO w tej chorobie - chyba producent wie co podaje w ulotce). Lek oczywiście nie działał. Inny dermatolog przepisał maść za 30 zł i pomogła (ponieważ była używana dla mojego schorzenia). Po krótce mówiąc ŻENADA.

Anonim

07.06.2010

Pani Doktor jest uprzejma, poświęca czas pacjentom, tłumaczy chorobę niestety jej diagnoza jest zupełnie nie trafiona. W mojej ocenie Pani Doktor brakuje niestety wiedzy i kompetencji. Po kilku wizytach w różnych miejscach trafiłam do Pani doktor i uprzedzałam, że z problemem borykam się już długo. Nie wnikając w szczegóły: jeżeli lekarz nie jest pewien swojej diagnozy, a pacjent podkreśla, że problem trwa już jakiś czas i przepisywane leki nie działają, to lekarz powinien skierować pacjenta na szczegółowe badania, żeby znaleźć źródło choroby, a nie przepisywać te same leki i tłumaczyć, że "taka już uroda". Badania na które skierował mnie zupełnie inny dermatolog wykazały źródło moich problemów ze skórą. Nie polecam korzystania z usług Pani Doktor.

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Dermatolog Gdańsk"?

Igor Michajłowski

Dermatolog dziecięcy
Clinica Dermatologica dr Igor Michajłowski
Marii Skłodowskiej-Curie 3
Gdańsk
Naukowo-Badawczy i Naukowo-Szkoleniowy Ośrodek Dermatologii Estetycznej, Dermatochirurgii i Fotodermatologii „Derm-art”
Gdynia
Klinika Dermatologii, Wenerologii i Alergologii Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego
Dębinki 7
Dermatologia, Dermatochirurgia Medycyna Estetyczna