lekarz Anna Danuta Tomaszewska

1,8
1,8
1,9
1,4

Bardzo polecam wizytę. Pomimo złych opinii nie mogę powiedzieć niczego negatywnego. Zostałam miło przyjęta i fachowo zbadana, wraz z dokładnym opisaniem moich dolegliwości i odpowiedziami na moje pytania. Po wizycie i zaleconych kremach po kilku dniach wszystkie zmiany skórne, które miałam od lat zniknęły. Okazało się, że nie mam nawet egzemy i ówczesne leczenie było niepotrzebne. Wcześniej byłam u dwóch dermatologów ze zmianami skórnymi na dłoniach. Dostałam silne sterydy w kremie i diagnozę egzemy. Nic nie pomagało.

Zero zainteresowania. Na poważne zmiany skórne miałam sobie położyć ziajkę. Oczywiście nie pomogło. Zero wywiadu. Porażka

Zero zainteresowania moim problemem. Wyszłam po dwóch minutach. Porażka. Totalnie odradzam. Najgorsza moja wizyta u jakiego kolejek lekarza.

Zero zainteresowania moim problemem. Wyszłam po dwóch minutach.
Porażka. Totalnie odradzam.
Najgorsza moja wizyta u jakiego kolejek lekarza.

Odradzam wizytę wszystkim, którzy cenią sobie swój czas i zdrowie psychiczne. Miałam nieszczęście zaliczyć dwie wizyty u tej Pani, z dwoma zupełnie różnymi problemami - w obu przypadkach diagnoza zajęła około minuty i brzmiała tak samo. ZERO wywiadu, zero zainteresowania tym, co pacjent sam próbuje usilnie przekazać, zero zaangażowania w dokładne zbadanie zmian na skórze. Mam wrażenie, że diagnoza czekała już na mnie zanim przekroczyłam próg gabinetu. Nigdy nie spotkałam się z tak lekceważącym podejściem do pacjenta w połączeniu z tak rażącym brakiem kompetencji. Myślę, że Pani doktor powinna już zaprzestać praktykowania, bo wyraźnie nie jest zainteresowana niesieniem realnej pomocy, a jedynie wypisywaniem recept bez najmniejszego sensu.

Nieuprzejma, brak wiedzy. Po 2 minutach odrazu wyslala do prywantej kliniki. Nie umie wypelnic podstawowych dokumentow. Zero wywiadu medycznego, zero zalecen.

Niestety nie polecam. Po pierwsze, wizyta trwała łącznie jakieś 5 minut. Przepisane zostały leki bez dokładnej diagnozy i oględzin. Pomimo tego, że powiedziałem dokładnie jakie leki ostatnio stosowałem i że przestały one już przynosić efekt, dostałem polecenie stosowania dokładnie tych samych leków tylko pod inną nazwą. Wizyta przebiegła w miłej atmosferze, ale w mojej opinii to strata czasu i pieniędzy.

NIE POLECAM, to nie lekarz tylko pseudolekarz, nieprzyjemna, pozbawiona empatii, brak kompetencji, w ogole jako pacjentki nie chciała wysłuchać, ma klaki na oczy, szkoda pieniędzy pracuje w Luxmdzie na Zaspie. UWAGGGAAA

Nie polecam, diagnoza bez jakiegokolwiek badania, przepisane leki, które uzywane przeze mnie przez wiele lat nigdy nie przyniosly efektu.

W czasie wizyty w Luxmend p. dr była absolutnie nieuprzejma i mało empatyczna. To co ona widzi jest ważne, a nie to ze przychodzi sie z problemem- zero wyjaśnień, podpowiedzi co dalej.