lekarzAnna Danuta Tomaszewska

Dermatolog, Wenerolog

Brak szczegółowych informacji o lekarzu

Jesteś tym lekarzem?
Daj się poznać pacjentom. Uzupełnij swój profil.

Przejmij konto lekarza

Wystaw opinię

Musisz podać wszystkie oceny

Zanim dodasz opinię

1. Nie dodawaj opinii pod wpływem emocji. Często taka opinia jest nierzetelna.
  2. Postaraj się ocenić lekarza jak najobiektywniej.
  3. Postaraj się ocenić każdy 6 z elementów wizyty oddzielnie.
  4. Pamiętaj, że nie zawsze nieuprzejmy lekarz jest niekompetentny.
  5. Pamiętaj, że nie zawsze krótka wizyta jest nieskuteczna.
  6. Gdy jesteś niezadowolony z wizyty, napisz co było nie tak i dlaczego.
  9. Opinie bez adresu e-mail mogą zostać usunięte przez lekarza.

Średnia ocena lekarza

Średnia:
2.1512345
3 opinie

• 3
  • 3
  • 2

Moim zdaniem też nie najlepszy lekarz. Przede wszystki podejrzewała chorobę, o której nic nie wiedziała i na wszelki wypadek stwierdziła u męża alergię, po czym, jak się poźniej okazało, wirusem zaraziłam się również ja.

• 1

Zdecydowanie nie polecam Pani doktor nikomu, kto chciałby wyjść od lekarza usatysfakcjonowany. Nastawienie do pacjenta poniżej krytyki - jak gdyby przyjmowała pacjentów za karę. Ironiczne podejście do pacjenta i jego schorzenia też nie działa na korzyść Pani doktor. Wiedza na temat leków również mierna, przepisała mi lek za 79 pln (który, w ulotce miał wskazania dla zupełnie innej choroby ze wskazaniem, że powinno się go używać TYLKO w tej chorobie - chyba producent wie co podaje w ulotce). Lek oczywiście nie działał. Inny dermatolog przepisał maść za 30 zł i pomogła (ponieważ była używana dla mojego schorzenia). Po krótce mówiąc ŻENADA.

• 4
  • 5
  • 4
  • 1

Pani Doktor jest uprzejma, poświęca czas pacjentom, tłumaczy chorobę niestety jej diagnoza jest zupełnie nie trafiona. W mojej ocenie Pani Doktor brakuje niestety wiedzy i kompetencji. Po kilku wizytach w różnych miejscach trafiłam do Pani doktor i uprzedzałam, że z problemem borykam się już długo. Nie wnikając w szczegóły: jeżeli lekarz nie jest pewien swojej diagnozy, a pacjent podkreśla, że problem trwa już jakiś czas i przepisywane leki nie działają, to lekarz powinien skierować pacjenta na szczegółowe badania, żeby znaleźć źródło choroby, a nie przepisywać te same leki i tłumaczyć, że "taka już uroda". Badania na które skierował mnie zupełnie inny dermatolog wykazały źródło moich problemów ze skórą. Nie polecam korzystania z usług Pani Doktor.

Gdzie przyjmuję

place 11

Lux Med

Gdańsk
    54,352025218,6466384

Kalendarz przyjęć

Pon18.08Wt19.08Śr20.08Czw21.08Pt22.08So23.08Nd24.08
    Brak informacji o godzinach przyjęć

Brak zdjęć lekarza

Jesteś tym lekarzem?
    Daj się poznać pacjentom. Uzupełnij swój profil.

Przejmij konto lekarza
    display statlastseen stat