lekarz Anna Gendaszyk-Tiszer

3,4
3,4

monika

25.04.2015

Nie polecam byłam u tej pani doktor ze synem i zrobiło na mnie to wrażenie obojętności tak jak by się rozchodziło tylko o kasę a nie o zdrowie pacjenta osobiście odradzam i już moja noga u niej w gabinecie nie podstanie nie idzie się z tą panią doktor porozmawiać bo taka zaraz zła jak by się pytać o drugi raz dziękuje.

20.06.2013

Nikomu nie polecam leczenia pod okiem tej lekarki. Zero współczucia dla pacjenta. Brak podejścia do dzieci i do ludzi. W szpitalu nie wytłumaczyła kompletnie nic. Natomiast zabiegi pod okiem tej pani odbywają się machinowo. Wstyd że takie rzeczy dzieją się jeszcze w obecnych czasach. Ludzie nie zdają sobie sprawy ile krzywdzy mogą wyrządzić drugiej osobie. Brak zainteresowania co do pacjenta. Nigdy w życiu nie trafię na pewno do tego szpitala. Żal że tacy ludzie wykonują zawód lekarza. Po pobycie w tym szpitalu, pod okiem tej lekarki, nie mogę dojść do siebie. Tym co się tam dzieje ktoś powinien się zająć.....

04.06.2013

"lekarz" uprzejmy pewnie tylko i wyłącznie jak najpierw pójdziesz prywatnie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

15.06.2011

Zawsze trafna diagnoza, co przy zapaleniu ucha nie zawsze się zdarza u innych lekarzy

07.04.2011

Operacja prostowania przegrody nosowej została wykonana przez doktor Tiszer. Troche długi był czas czekania na sam zabieg - około 3,5 miesiąca. Szpital niedofinansowany, warunki na pierwszy rzut oka jak z poprzedniej epoki. Jednakże podejście do pacjenta personelu z oddziału laryngologicznego bardzo profesjonalne.

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Laryngolog Śrem"?

szpital w Śremie

Śrem