Anna Gendaszyk-Tiszer

Śrem
52,0904117,0029970 61 283 54 38

Kalendarz przyjęć
Pon20.10Wt21.10Śr22.10Czw23.10Pt24.10So25.10Nd26.10
Brak informacji o godzinach przyjęć
Średnia ocena lekarza
Kompetencje
Ilość poświęconego czasu
Średnia:
3.85
7 opinii

Nikomu nie polecam leczenia pod okiem tej lekarki. Zero współczucia dla pacjenta. Brak podejścia do dzieci i do ludzi. W szpitalu nie wytłumaczyła kompletnie nic. Natomiast zabiegi pod okiem tej pani odbywają się machinowo. Wstyd że takie rzeczy dzieją się jeszcze w obecnych czasach. Ludzie nie zdają sobie sprawy ile krzywdzy mogą wyrządzić drugiej osobie. Brak zainteresowania co do pacjenta. Nigdy w życiu nie trafię na pewno do tego szpitala. Żal że tacy ludzie wykonują zawód lekarza. Po pobycie w tym szpitalu, pod okiem tej lekarki, nie mogę dojść do siebie. Tym co się tam dzieje ktoś powinien się zająć.....

"lekarz" uprzejmy pewnie tylko i wyłącznie jak najpierw pójdziesz prywatnie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zawsze trafna diagnoza, co przy zapaleniu ucha nie zawsze się zdarza u innych lekarzy

Operacja prostowania przegrody nosowej została wykonana przez doktor Tiszer. Troche długi był czas czekania na sam zabieg - około 3,5 miesiąca. Szpital niedofinansowany, warunki na pierwszy rzut oka jak z poprzedniej epoki. Jednakże podejście do pacjenta personelu z oddziału laryngologicznego bardzo profesjonalne.

Jak najbardziej mogę polecić Panią Doktor... bardzo sumienna i kompetentna osoba

Bardzo polecam tego lekarza, w pelni profesjonalna i rzetelna obsluga. Mila, uprzejma od razu szybciej do zdrowia sie wraca.

Kompetentna,skuteczna i miła pani doktor.Leczę tutaj siebie i syna.Wyniki bardzo pozytywne.

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny