lekarz Anna Gimeła

Alergolog, Pediatra

3,9

Maria

12.11.2014

To wspaniały lekarz. Moją córkę Anielkę postawiła na nogi. Zawsze trafiona diagnoza, trafione leki, porada przez telefon i nigdy nie odmówiła Pani Doktor wizyty. Mieszkamy ok 20 km od Pani Doktor i jestem spokojna bo zawsze mogę na Nią liczyć.

09.11.2012

Wspaniały i wyrozumiały lekarz. Polecam rodzicom, których dzieci mają astmę oskrzelową. Pani doktor wyleczyła mojego syna. Teraz jest dobrze, nie choruje tak często jak wczesniej.

04.05.2012

Chodzę do Pani doktor z dziećmi już od 5 lat, bardzo dużo chorują,diagnozy są trafione, nawet te podawane ptzrz telefon, bo moge w kazdej chwili zadzwonić i zapytać się o leki, powiedzieć o złym samopoczuciu dzieci. Najeździłąm się po wielu lekarzach, sama czytałam mnóstwo o lekach i chorobach u dzieci i uwazam,ze Pani Gimeła jest bardzo kompetentna i zna sie na tym co robi, pomaga nam bardzo, a że to kosztuje, no cóz nie każy może być lekarzem.Jeździmy średnio dwa razy w miesiącu 200km na wizytę, ale wtedy jestem naprawde pewna, że dzieci są doglądnięte i dobrze zdiagnozowane. I co jest ważne to pamięta o wsztstkich wcześniejszych chorobach, podawanych lekach i zna dzieci, co też ułatwia odpowiednie leczenie.

12.03.2012

Nie wiem, czy państwo zauważyliście, ale jest pewna prawidłowość w tych komentarzach... Otóż osoby, które wystawiają pozytywne komentarze o pani doktor zwykle byli na wizycie prywatnej, a osoby, które chodzą na NFZ do przychodni zwykle wypowiadają się negatywnie... Mam okazję korzystać z usług pani doktor publicznie i prywatnie, i niestety jest różnica w podejściu do pacjenta. Mam mieszane uczucia co do kompetencji, ale wydaje się być wiarygodna. Niestety trudno jest wydębić skierowanie na badania lub do specjalisty. Generalnie na przestrzeni czasu uważam, że jakość pracy pani doktor pogorszyła się znacznie - spoczęła na laurach i chyba woda sodowa uderzyła do głowy z dobrobytu..Szkoda!

07.03.2012

Odradzam stanowczo!!!Pani doktor Gimeła leczyła nasze dziecko przez miesiąc czasu na zatoki, po miesiącu wylądowaliśmy w szpitalu na zapalenie płuc. Sytuacja przedstawiała się nastepująco:w ciągu miesiąca byliśmy u pani "doktor" trzy razy, za każdym razem ta sama diagnoza ;zapalenie zatok;antybiotyk i tyle, żadnych dodatkowych badań, kompletnie nic. po trzeciej wizycie udaliśmy się na prywatna poradę do innego lekarza(dokładnie tego samego dnia, minęlo 7 godzin od czasu jak badała ją pani Gimeła)i okazało się że dziecko ma lewostronne zapalenie płuc, przez nią leżeliśmy 2 tygodnie w szpitalu, i nikt nie mógł uwierzyć w szpitalu, że dwóch lekarzy badało nasze dziecko tego samego dnia w przeciągu 7 godzin i ten pierwsz(dr Gimeła) nie postawiła dobrze diagnozy, a drugi przyłożył tylko stetoskop i od razu usłyszał zmiany w płucach, co potwierdziło zdjęcie rentgenowskie. Mam do Pani Gimeły taki żal, i całkowiecie straciłam zaufanie do tego lekarza.Już nigdy więcej nie pozwolę jej leczyć swojego dziecka.

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Alergolog Olsztyn"?

Prywatny Gabinet Lekarski

Puls

Pieczewo
Gębika 10b
Olsztyn
GABINET PEDIATRYCZNO -KARDIOLOGICZNY "ECHO"
10-305 OLSZTYN ul.Zientary -Malewskiej 21 woj .warmińsko-mazurskie
Vill-med
Wilanowska 24
Giżycko
Oddział Noworodkowy z Oddziałem Intensywnej Terapii Noworodka Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego w Olsztynie
ul.Żołnierska 18