Anna Gimeła

Olsztyn
53,781691320,480615lekarz@wp.pl

Kalendarz przyjęć
Pon27.10Wt28.10Śr29.10Czw30.10Pt31.10So01.11Nd02.11
Brak informacji o godzinach przyjęć
Średnia ocena lekarza
Kompetencje
Ilość poświęconego czasu
Średnia:
4.05
23 opinie

Wspaniały i wyrozumiały lekarz. Polecam rodzicom, których dzieci mają astmę oskrzelową. Pani doktor wyleczyła mojego syna. Teraz jest dobrze, nie choruje tak często jak wczesniej.

Chodzę do Pani doktor z dziećmi już od 5 lat, bardzo dużo chorują,diagnozy są trafione, nawet te podawane ptzrz telefon, bo moge w kazdej chwili zadzwonić i zapytać się o leki, powiedzieć o złym samopoczuciu dzieci. Najeździłąm się po wielu lekarzach, sama czytałam mnóstwo o lekach i chorobach u dzieci i uwazam,ze Pani Gimeła jest bardzo kompetentna i zna sie na tym co robi, pomaga nam bardzo, a że to kosztuje, no cóz nie każy może być lekarzem.Jeździmy średnio dwa razy w miesiącu 200km na wizytę, ale wtedy jestem naprawde pewna, że dzieci są doglądnięte i dobrze zdiagnozowane. I co jest ważne to pamięta o wsztstkich wcześniejszych chorobach, podawanych lekach i zna dzieci, co też ułatwia odpowiednie leczenie.

Nie wiem, czy państwo zauważyliście, ale jest pewna prawidłowość w tych komentarzach... Otóż osoby, które wystawiają pozytywne komentarze o pani doktor zwykle byli na wizycie prywatnej, a osoby, które chodzą na NFZ do przychodni zwykle wypowiadają się negatywnie... Mam okazję korzystać z usług pani doktor publicznie i prywatnie, i niestety jest różnica w podejściu do pacjenta. Mam mieszane uczucia co do kompetencji, ale wydaje się być wiarygodna. Niestety trudno jest wydębić skierowanie na badania lub do specjalisty. Generalnie na przestrzeni czasu uważam, że jakość pracy pani doktor pogorszyła się znacznie - spoczęła na laurach i chyba woda sodowa uderzyła do głowy z dobrobytu..Szkoda!

Odradzam stanowczo!!!Pani doktor Gimeła leczyła nasze dziecko przez miesiąc czasu na zatoki, po miesiącu wylądowaliśmy w szpitalu na zapalenie płuc. Sytuacja przedstawiała się nastepująco:w ciągu miesiąca byliśmy u pani "doktor" trzy razy, za każdym razem ta sama diagnoza ;zapalenie zatok;antybiotyk i tyle, żadnych dodatkowych badań, kompletnie nic. po trzeciej wizycie udaliśmy się na prywatna poradę do innego lekarza(dokładnie tego samego dnia, minęlo 7 godzin od czasu jak badała ją pani Gimeła)i okazało się że dziecko ma lewostronne zapalenie płuc, przez nią leżeliśmy 2 tygodnie w szpitalu, i nikt nie mógł uwierzyć w szpitalu, że dwóch lekarzy badało nasze dziecko tego samego dnia w przeciągu 7 godzin i ten pierwsz(dr Gimeła) nie postawiła dobrze diagnozy, a drugi przyłożył tylko stetoskop i od razu usłyszał zmiany w płucach, co potwierdziło zdjęcie rentgenowskie. Mam do Pani Gimeły taki żal, i całkowiecie straciłam zaufanie do tego lekarza.Już nigdy więcej nie pozwolę jej leczyć swojego dziecka.

Leczę moją córkę u dr Gimełły już 9 lat, diagnozy są zawsze trafne, jest konkretna i rzeczowa. Nigdy nie odmówiła pomocy, może za wyjątkiem gdy była na jakiejś konferencji poza olsztynem. Zawsze można sie z nią skontaktować, udzieli rady przez telefon, lub w gorszych sytuacjach przyjedzie, lub pozwoli do siebie przyjechać. Zdarzało mi sie nawet w weekend jechać do niej, postawiła dobrą diagnozę, przepisała leki i problrm choroby zniknął. Ponadto pamieta doskonale dzieci,które leczy, wie na co chorowały, na co sa uczulone, jakich leków nie można im przepisać,żeby nie było problemów. Pamieta to wszystko bez zagladania w kartę. Niesamowite.

Jwst niesympatyczna i niekompetentna. PO WIZYCIE U PANI DR WYLĄDOWALIŚMY NA POGOTOWIU BO OKAZAŁO SIĘ ŻE DZIECKO MA ZAPALENIE KRTANI A NIE ZWYKŁA PRZEZIĘBIENIE

Polecam panią doktor ponieważ nigdy nie odmówiła mi przyjęcia dziecka czy to weekend czy późna godzina. Dzieci zna lepiej niż ich lekarz pediatra. Dodatkowo nie zdarzyła sie jej nigdy wpadka jeżeli chodzi o postawienie diagnozy. Bardzo miła i ma dobry kontakt z dziećmi

Dr Anna Gimeła jest świetnym lekarzem, ze wspaniałym podejściem do dzieci. Lekarz w przychodni naszemu 4-miesiecznemu dziecku od razu przepisał antybiotyk, który niestety nie pomógł, po 4 dniach synek czuł się gorzej niż przed podaniem leku! Wezwaliśmy prywatnie Panią doktor - przepisała zupełnie inne środki (nie antybiotyki), które po kilku dniach wyleczyły zupełnie naszego synka! Od tamtej pory leczymy się tylko i wyłącznie u dr Gimeły! Sporadycznie zdarza nam się odbyć wizytę w przychodni, a i tak potem znów trafiamy do Pani doktor! Jest to jedyna lekarka, która nie przepisuje od razu antybiotyku, a próbuje wyleczyć mniej ostrymi lekami - i jej się udaje! Odkąd poszedł do przedszkola niestety musiał zażyć dwa razy antybiotyk, ale jak do tej pory antybiotyki były zawsze ostatecznością! Od 3 lat nasz synek jest pod opieką Pani doktor i nie możemy narzekać - nigdy nie odmówiła nam wizyty, zawsze można coś z nią skonsultować, poradzić się. Nie zdarzyło jej się ani krzyknąć, ani ostro pouczyć, zawsze jest uprzejma i miła! Z czystym sercem mogę ją polecić jako pediatrę i alergologa (również leczyliśmy u niej wysypkę u synka - z dobrym skutkiem)!

Zajmuje się naszym synkiem, cierpliwa i bardzo delikatna. Pamięta nasze poprzednie wizyty, nie czujemy się anonimowi jako rodzice. Polecam.

konkretna ,uprzejma, zdecydowanie przyjazna pacjentowi

Pani doktor Gimeła jest, według mnie, jednym z najlepszych alergologów dziecięcych w Olsztynie. Wiem, bo z synkiem byłam u dwóch innych, podobno najlepszych w mieście, i niewiele wskórali. Dziecko było wysypane, leki kupowane tonami (olbrzymie pieniądze) i zmieniane non-stop nie dawały nic. Pani doktor, po długim badaniu dziecka i kompleksowym wywiadzie, dobrała od razu leki idealnie. Gorąco polecam, to prawdziwy specjalista.

zdecydowanie odradzam!!!obchodzic z daleka!!! po wizycie u tej Pani moja corka 3 letnia zrazila sie do lekarzy!zawsze chciala chodzic bo spotykala milych i zyczliwych pediatrow a ta baba jedyne co potrafila zza biurka zrobic to szarpnac ja za reke,burknac "dziecko nie tak! mowie odwroc sie plecami do mnie!" , o badaniu gardla nie wspomne, do teraz coreczka sie boi tego badania, a wczesniej nie bylo problemu! odmowila nam wizyty domowej do 4 miesiecznego dziecka z goraczka pod 40stopni , nie moglismy dojechac do przychodni bo maly zagoraczkowal, corka miala ospe , ja z mezem 40 stopni goraczki, na co Pani dr odpowiedziala ze nie maja tyle ludzi zeby przyjechac na wizyte domowa, poprosilam zaplakana ze moze po godzinach pracy moglaby przyjechac, bo jest naprawde zle. CUDOWNA PANI DR GIMELA ROZESMIALA MI SIE W SLUCHAWKE I POWIEDZIALA ZE PO GODZINACH NIKT JEJ ZA TO NIE PLACI I ZE ONA MA SWOJE ZYCIE PRYWATNE!prawdziwy lekarz z powolania co nie?Dr Taradynko przyjechala na Fundusz po swoich godzinach pracy bez problemu, byla mila i troskliwa! to jest prawdziwy lekarz! A dr Gimela... powiem tylko tyle, jestem w szoku ze jest zona takiego dobrego lekarza ginekologa , bo jej meza bardzo sobie cenie, az mnie dziwi jak on moze zyc z kims takim...

jak najbardziej polecam.dr leczy moją córeczkę od urodzenia, zawsze trafnie, zawsze dyspozycyjna, czujemy się bezpiecznie w razie potrzeby.

Uwazam,na tyle wizyt ile juz byliismy,a nie bylo ich malo,moje roczne blizniaki sa zawsze dobrze leczone. Diagnoza jest trafna,zawsze p.doktor ratowala nas.po zlych ocenach mojego lekarza rodzinnego czy lekarza z oddzialu pediatrycznego. Moj synek dostal skierowanie na oddział w szpitalu gdy mial miesiac z zapisanym zapaleniem oskrzeli,pojechałam z obojgiem dzieci do p. Gimely i obylo sie bez szpitala, a nawet antybiotyku i takze przepisala nam tube,ktora stosowalismy dla dzieci przez dwa miesiace ,pomogla, Pani doktor,trzeba nadmienic,jest daleka od wypisywania antybiotyku,chyba ze juz jest taka koniecznosc. Nigdy jeszcze nie zawiodła goraco polecam. Kosteccy :-)

Nie wiem, czym tak naprawdę zachwycają się niektórzy internauci. Tak podchodzi do dziecka kompleksowo, wzbudza zaufanie, ale do stawiania diagnozy......? - u nas nie trafiła. Byłam u pani dr z dzieckiem 1,5 rocznym przepisała drogie leki wraz z koniecznoscią zakupienia również nie taniej tuby "do wdechów". Dziecko po zaaplikowaniu leków następnej doby dostało wysokiej gorączki. Pani dr kazała zbijać i dalej podawać leki. Zbijaliśmy do wieczora, a w nocy wylądowaliśmy na pogotowiu. P.S. Tuba leży w apteczce - więcej nieużywana.

Wspaniała, życzliwa osoba. Niezwykle kompetentna i z olbrzymią wiedzą, którą świetnie wykorzystuje w praktyce. Lekarz godny polecenia.

Serdecznie polecam tego lekarza. Pani Anna Gimeła zawsze odbiera telefony i chętnie udziela konsultacji, czego nie mogę powiedzieć o innych lekarzach. Jest miła i uprzejma. Bardzo dyspozycyjna. Na prywatna wizytę czekam kilka godzin, max 1 dzień. Polecam. wiele razy wyleczyła mojego synka, gdy zawodzili inni lekarze.

jeszcze nigdy nas nie zawiodła, zawsze poprawia brak kompetencji mojego lekarz rodzinnego- pediatry, gdy corka była bardzo chora przyjęla nas w popołudnie sobotnie czego nie moge powiedziec o innych lekarzach

Wspaniały pediatra. Nic dodać, nic ująć.

Pani doktor nie napisała dodatkowej kartki dla rodziców z informacją, jak należy dozować lekarstwo. W aptece poinstruowano mnie, że mam dawać dla dziecka 3-letniego 7,5 ml leku, co okazało się 3-krotną dawką !!!! Kiedy zgłosiłam to pani doktor, stwierdziła, że i tak ma za dużo wypełniania i posania. Mam rozumieć, że dla tej pani doktor nie istotne jest, że mogłam przedawkować lek i podtruć dziecko.

Nigdy nie pojde do tej lekarki.Dzięki niej mój synek ma astmę oskrzelową.Ma bardzo dużą alergie co pani twierdziła że nie,zrobiłam mu badania prywatnie.Od niej nie było szans na jakie kolwiek skierowanie.Lecze już od 3 lat syna prywatnie.Nikt mnie nigdy nie namówi na wizytę u tego lekarza

przesympatyczna i kompetentna gadułka :-)

Wspaniały lekarz, przesympatyczna dla swoich pacjentów, cierpliwa, poświęca na wizytę duzo czasu, wszystko można zapytać i zawsze dostanie sie kompetentną odpowiedź.

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny