lekarz Anna Gleixner

Psychiatra

Genialna! W ciągu 5 minut wyciągnęła z dziecka wszystko co było potrzebne. Bardzo polecam za kompleksowość podejścia.

Brak wiedzy na temat Zespołu Aspergera i pochodnych Autyzmu oraz Autyzmu. Brak kompetencji , mimo tego, że zasiada w komisji orzekania niepełnosprawności. Pani Psychiatra jest wybitna potrafi wyleczyć ludzi z Autyzmu.

Brak wiedzy na temat Zespołu Aspergera i pochodnych Autyzmu oraz Autyzmu.
Pani Psychiatra jest wybitna potrafi wyleczyć ludzi z Autyzmu.

Ja również polecam panią Doktor byłam jej podopoeczna w ośrodku mój syn się też leczy u niej jest bardzo dobrym lekarzem ma podejście do dzieci jakni do dorosłego

Polecam również Panią Doktor, była bardzo sympatyczna, miała bardzo dobre podejście do małego dziecka (3 lata), widać też ogromną wiedzę w temacie psychiatrii

Byłam z synkiem pierwszy raz na wizycie u psychiatry dziecięcego.Pani doktor bardzo rzeczowa,miła.Oby wszyscy lekarze tacy byli.Polecam z całego serca,wspaniała lekarka.

Super podejście do pacjenta .Mogę polecić Panią doktor .Byliśmy pierwszy raz u takiego konkretnego i rzeczowego lekarza.Oby takich było więcej.😊👍Pozdrawiam serdecznie.

Lekarz w powołania, Pani doktor ma bardzo dobre podejście do dzieci, czuć autentyczną chęć niesienia pomocy pacjentowi. Polecam.

Pani doktr ma podejście do pacieta i umi wytumaczuć jest sympatyczna moim zdaniem jest lekarzem z powołania i morzna ją polecic. Mi ją znajoma poleciła i miała racje że zna się na swojej robocie