dr n. med. Anna Golińska-Zbucka

Diabetolog, Pediatra

13.03.2016

Jest to bardzo oddany lekarz. Posiada super wiedzę , którą mało kto ma :)Przy tym uśmiechnięta i ciepła osoba .

05.04.2012

jestem pacjentką Pani Doktor już 30 lat. Jest najlepszym lekarzem na świecie. Ma podejście do pacjenta. Jeżeli pacjent ma mieć zrobione jakieś badania to dostaje skierowanie bez problemu. Mogę zawsze liczyć na jej pomoc, nawet w nocy. Gorąco polecam Panią Doktor.

Gorąco polecam Panią Doktor.

23.08.2011

Ta pani kiedyś mnie "leczyła" jako dziecko - dziś ponoszę konsekwencje. Na prywatnych wizytach była znacznie milsza. Zdecydowanie odradzam

11.05.2010

Bardzo bobry lekarz pediatra, ma odpowiednie podejscie do dzieci. Moje pociecy uwielbiają Panią Doktor. Chodziłam z dziecmi do różnych lekarzy ale żaden nie ma porównania do Pani Doktor. Gorąco polecam,

12.10.2009

..kompetentna,uprzejmna,poswieca pacjetowi odpowiednio duzo czasu,tlumaczy chorobe i metode leczenia,wzbudza zaufanie ...pani dr Zbucka to dar od Boga!!

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Diabetolog Toruń"?

Rodzynkowa 26

Rabiańska 17