dr n. med. Anna Golińska-Zbucka

Pediatra, Diabetolog

Jest to bardzo oddany lekarz. Posiada super wiedzę , którą mało kto ma :)Przy tym uśmiechnięta i ciepła osoba .

jestem pacjentką Pani Doktor już 30 lat. Jest najlepszym lekarzem na świecie. Ma podejście do pacjenta. Jeżeli pacjent ma mieć zrobione jakieś badania to dostaje skierowanie bez problemu. Mogę zawsze liczyć na jej pomoc, nawet w nocy. Gorąco polecam Panią Doktor.

Gorąco polecam Panią Doktor.

Ta pani kiedyś mnie "leczyła" jako dziecko - dziś ponoszę konsekwencje. Na prywatnych wizytach była znacznie milsza. Zdecydowanie odradzam

Bardzo bobry lekarz pediatra, ma odpowiednie podejscie do dzieci. Moje pociecy uwielbiają Panią Doktor. Chodziłam z dziecmi do różnych lekarzy ale żaden nie ma porównania do Pani Doktor. Gorąco polecam,

..kompetentna,uprzejmna,poswieca pacjetowi odpowiednio duzo czasu,tlumaczy chorobe i metode leczenia,wzbudza zaufanie ...pani dr Zbucka to dar od Boga!!

Wspaniały, kompetentny lekarz.Przemiły człowiek.polecam

Wspaniały, kompetentny lekarz.Przemiły człowiek.polecam