Gdzie przyjmuję

Ilość poświęconego czasu
Średnia:
4.45
22 opinie

Bardzo kompetentna lekarka.Stawia trafne diagnozy.Polecam!

JESTEM BARDZO ZADOWOLONA Z WIZYTY. MIŁA I FACHOWA OBSŁUGA

Ja osobiście jestem bardzo zadowolona z wizyty u tej okulistki.Byłam po dobór szkiełek okularowych,które zostały dobrane idealnie.Zaskoczył mnie bardzo wysokiej jakości sprzęt do doboru szkieł i ogólnie okulistka bardzo miła i kompetentna.Gorąco polecam.Na pewno wrócę w przyszłości do tej specjalistki.

Bardzo dobra lekarka.Na poziomie.Stawia trafne diagnozy.Ale dostać się do niej na fundusz to jak wygrać w lotto.Makabra.

Bardzo dobra okulistka,kompetentna i uprzejma zarazem.Gabinet wyposażony na bardzo wysokim poziomie.Ogólnie byłem bardzo zadowolony z wizyty.Jednak mały minusik za dostępność.Tłumy pacjentów a z tego co wiem ma mały kontrakt.Na wizytę do niej czeka się rok!!!Czy jajogłowi w NFZ-cie nie mogą dać takim okulistom większej ilości porad.Chory system!!! Ale okulistkę mogę polecić z czystym sumieniem.Jak nie umrę od czekania na następną wizytę to na pewno Panią Doktor odwiedzę ponownie.

Bardzo dobry okulista. Ma dobre podejście do pacjentów. Z czystym sumieniem mogę polecić innym.

Bardzo kompetentna okulistka.Byłam po dobór szkieł progresywnych. Bardzo dobrze dobrane szkła.Jestem bardzo zadowolona z wizyty.Gorąco polecam.

Witam, Bardzo dobry kontakt z lekarzem, czułem się jakbym rozmawiał z normalnym mi znajomym niż z jakąś Panią doktor, wszystkie niejasności zostały mi w prosty sposób przedstawione. Polecam każdemu takiego miłego kontaktu z lekarzem.

O zaletach Pani Górnik może świadczyć to że kolejka do jej gabinetu sięga tygodnia oczekiwania i to prywatnie, mimo tego lekarka zawsze jest w stanie przyjąć kogoś w nagłym przypadku. Dzwoniłem pytać o wizytę, powiedziano mi że nie wcześniej niż za tydzień, gdy wyjaśniłem że mam coś w oku poproszono o natychmiastowy przyjazd. Zostałem fachowo potraktowany za co serdecznie dziękuję

brak zainteresowania pacjentem.. jeśli pacjent ma problem lekarz powinien dążyć do rozwiązania tego problemu..

Potwierdzam zdanie poprzedniczki.Profesjonalistka w kazdym calu.Stawia trafne diagnozy i dokładnie wyjaśnia przebieg leczenia choroby.Ma czas dla pacjenta.Co do dostępności,kiedyś byłem przyjęty w niedzielę z ciałem obcym.

Bardzo dobra specjalistka,kompetentna i bardzo miła dla pacjenta.Mam problem z krótkowzrocznością i jestem jej pacjentką od lat.W razie potrzeby zawsze dostępna.W Krotoszynie zdecydowanie bezkonkurencyjna.I do tego bardzo wysokiej jakości sprzęt okulistyczny.Zdecydowanie pozytyw.

Bardzo miła kompetentna okulistka,polecam wszystkim oczekującym profesjonalizmu,rzadko można spotkać takiego lekarza.

dobra lekarka, kompetentna, uprzejma - goraco polecam!!!

Jestem zadowolony, wizyta w milej atmosferze, polecam.

Jestem bardzo zadowolony, sprzęt rewelacyjny, wizyta przebiegła sprawnie, diagnoza trafna. Co do dostępności to zostałem przyjęty w święta. Gorąco polecam.

Jestem bardzo zadowolony z wizyty.Byłem wprawdzie po receptę na nowe okulary ,ale wizyta była potraktowana kompleksowo o pomiar pole widzenia i ciśnienia oczu na wysokiej klasy sprzęcie.Korekcja została dobrana wzorowo.Polecam w 100%.

Fachowo wyjaśnia wszelkie wątpliwości, dosyć dobrze dobiera okulary. Problem jest z jej dostępnością.

Trudno mi wyrazić szerszą opinię, ponieważ praktycznie wizyta nie miała miejsca. Potwierdzam jedynie to, co wyraził mój przedmówca. Pani doktor odmówiła przyjęcia dziecka, któremu wpadło coś do oka. Powiedziano mi, że mam szukać pomocy u innego lekarza. Wydaje mi się, że w odniesieniu do tejże pani doktor przysięga Hipokratesa jest wyłącznie sloganem. Zacytuję zatem to co w tymże gabinecie usłyszałam: "Radzę szukać pomocy w innym miejscu"

Dla mnie to nie jest lekarz! Mojemu 5 letniemu dziecku wpadło coś do oka prosiłam o pomoc oczywiście miałam na myśli wizytę prywatną i co usłyszałam ? Że mam szukać pomocy w innej placówce!Tu przecież chodziło o dziecko! Nie polecam !

Obraża się na pacjentów. Byłem kiedyś wczesniej, po czym nie zjawiłem sie w umówionym terminie na kontrolę. Atmosfera była bardzo napięta.

Bardzo dobra lekarka. Szczegółowe badanie, trafne diagnozy, skuteczna pomoc i dodatkowo dobrze wyposażony gabinet (nowoczesny sprzęt). Polecam!

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny