Jestem bardzo zadowolona z wizyty u Pani doktor Grochal. Szczegółowo wyjaśniła nurtujące nas obawy i zaleciła odpowiednie postępowanie i zachowanie, w razie wystąpienia niepokojących objawów. Serdecznie polecam!!!

Poszliśmy do dr Grochal z dużymi nadziejami. Niestety potraktowała nasze dziecko przedmiotowo, ciągle odbierała telefony i długo rozmawiała a cenny czas dla pacjenta uciekał. Jeżeli uprze się na jakąś diagnozę to ciężko jej coś zasugerować. W końcu to my - rodzice obserwujemy stale nasze dzieci i wiemy co nas niepokoi i może być ważne w diagnozie. Nie wszystko wychodzi w TAK krótkim ( telefony ) badaniu ! Skoro tak długo czeka się na wizytę u neurologa dziecięcego , można pomyśleć o innym.

Lata praktyki, znajomość rzeczy i czas poświęcony dziecku

Lata praktyki, znajomość rzeczy i czas poświęcony dziecku

poszukiwania pomocy dla dziecka nazwała fanaberiami nie słucha informacji od rodzica z góry wie wszystko co niestety nie przekłada się na pomoc dziecku

Owszem, Pani doktor odbiera telefony podczas wizyt ale szczegółowo tłumaczy proces leczenia. Potrafi dodać swoje "trzy grosze" co do sposobu wychowywania dziecka czym irytuje ale co do kompetencji nie mam zastrzeżeń.

Szczęśliwe są dzieci-pacjenci i ich rodzice, którzy mają możliwość korzystać z leczenia u tej " prawdziwie" wspaniałej specjalistki.