lekarz Anna Grudzień-Wolak

Internista, Endokrynolog

Bardzo dobrze wspominam wizyte u p.dr. Uprzejma, mila, wysluchala, powiedziala kilka budujacych slow. Kompetentna w 100%, wyjasnia dokladnie zamierzone dzialania. Polecam na 200%

SUPER,POLECAM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Lekarz godny polecenia,jestem pod opieką Pani doktor od 13 lat i nigdy się nie zawiodłam.Trafiłam do Pani Wolak w tragicznym stanie i to ona postawiła mnie na nogi .

Dzięki "drobnej pomyłce" w leczeniu, do dziś walczę z poważną chorobą tarczycy. Pani Doktor po prostu żle rozpoznała u mnie chorobę i dawała nieodpowiedni lek. Do dziś męczę się z konsekwencjami tej pomyłki. Na szczęście poszłam prywatnie do starej dobrej lekarki Wilamowskiej, która była totalnie zaskoczona leczeniem swojej byłej podopiecznej. Zycie uratowałąm, zdrowia -nie. Absolutnie odradzam.

Przede wszystkim WSPANIAŁY człowiek !!!!! Emanuje spokojem i cierpliwością .Nie spotkałam jeszcze takiego drugiego lekarza . Szeroka wiedza i skuteczność w stu procentach. Bardzo żałuje że nie przyjmuje już w LUX-medzie.

Nie rozumiem tych wszytkich zachwytów oh i ah, ja bylam publicznie u p. dr Wolak i niestety wizyta bardzo mnie rozczarowala tzn wydala opinie o chorobie ktora podwazylo 4 nastepnych endokrynologow u ktorych sie znalazlam. To swiadczy o braku wiedzy............

wspanialy lekarz!!!polecam,wszystko wytlumaczy i wyjaśni

wspanialy lekarz!!!polecam,wszystko wytlumaczy i wyjaśni

Jest to lekarz fenomen. Po kilku latach i wizytach u różnych specjalistów dopiero pani doktor mnie wyleczyla. W tej chwili wystarcza tylko wizyta kontrolna. Pozdrawiam. Wdzięczna pacjentka Grażyna Szczepaniak.

Super lekarz pod każdym względem.leczę się u niej od 6 lat i ustabilizowała mi tarczyce/Ma bardzo dobre podejście do pacjenta.miła w rozmowie-fachowiec w swoim zawodzie.

Od 3 lat leczę się u Pani Doktor i jest to wspaniała lekarka i osoba.Bardzo lubię chodzić do niej na kontrolę,bo mam pewność,że niczego nie przeoczy,poświęci mi tyle czasu ile jest potrzebne i jeszcze raz przeanalizuje razem ze mną wszystkie niedogodności związane z moją chorobą.polecam bez cienia wątpliwości!!!!:)