Anna Gumińska

2,9
2,6

Zdecydowanie nie polecam pani doktor, nie rozumiem co robi w tej specjalizacji, bo z pewnością się do niej nie nadaje, wiem to z własnego doświadczenia i z sytuacji wynikających wiele razy, słyszałam wiele opinii od znajomych i nie były to pozytywne opinie;)

Naczytałam się komentarzy i byłam przekonana, że będzie kiepsko jak trafiliśmy do Pani Gumińskiej. A tu zaskoczenie na duży plus. Zwyczajna,kontaktowa lekarka. Widać, że wiele już dzieci przebadała i wie o czym mówi. Gasi zapał rodziców do wyszukiwania chorób. Zaleca naturalne leczenia np. na potówki kąpiele w mące ziemniaczanej i luźniejsze ubrania. Zalecania odnośnie rozszerzania diety także nowoczesne. Nie rozgaduje się, ale przekazuje konkret. A dzwonienie do Niej, także bezproblemowe, w przypadku wyników badań krwi. Polecam

Poprzedni komentarz wygląda jakby pani doktor sama sobie wystawiła.. Byłam na wizycie z synkiem - jako że to pierwsze dziecko, wiele rzeczy budzi niepokój. Pani doktor po badaniu uznała że to sapka i zwykła wysypka, i ok, ale po co był komentarz - "nastepnym razem jak to będzie sapka i wysypka to proszę dzwonić" ??? Mam dzwonić, że dziecko ledwo oddycha czy co? Jakbym wiedziała, że to sapka to nawet bym się nie fatygowała do przychodni. A wysypkę 2 tyg później trzeba było leczyć sterydem - niemowlę nie miało wtedy ...

Poprzedni komentarz wygląda jakby pani doktor sama sobie wystawiła..

Byłam na wizycie z synkiem - jako że to pierwsze dziecko, wiele rzeczy budzi niepokój. Pani doktor po badaniu uznała że to sapka i zwykła wysypka, i ok, ale po co był komentarz - "nastepnym razem jak to będzie sapka i wysypka to proszę dzwonić" ??? Mam dzwonić, że dziecko ledwo oddycha czy co? Jakbym wiedziała, że to sapka to nawet bym się nie fatygowała do przychodni. A wysypkę 2 tyg później trzeba było leczyć sterydem - niemowlę nie miało wtedy nawet 3 miesięcy skończonych - taka to zwykła wysypka. Nie polecam!

Tak czytam te negatywne opinie i nie mogę się im po prostu nadziwić. Ktoś opisuje traumatyczne przejścia z wkładaniem szpatułki do buzi dziecka tak, jakby za traumę szpitalną, poprzedzającą opisane zajścia też odpowiadała Pani Gumińska. Na tej samej zasadzie można powiedzieć, że stomatolog jest beznadziejny, bo moje dziecko wrzeszczy, gdy boruje mu ząbek. Bez sensu. Z kolei ktoś inny daje same "1" nie wysilając się nawet aby to uzasadnić (oprócz średnio rozgarniętego "moja ocena najlepiej świadczy o tej pani". Teraz moja opinia - leczę u Pani A. Gumińskiej dwójkę dzieci ...

Teraz moja opinia - leczę u Pani A. Gumińskiej dwójkę dzieci i nigdy, przenigdy nie było najmniejszych powodów do zastrzeżeń. Należy dodać, że jest to lekarka, która nie spoczywa na laurach i która się ciągle dokształca, jeździ na konferencje i szkolenia, aby być na bierząco ze stanem wiedzy z zakresu pediatrii. Wiedzę tę stosuje skutecznie. Nie waha się też kierować na dodatkowe badania specjalistyczne, jeśli zachodzi taka potrzeba. Moim laickim zdaniem jej terapie są bardzo wyważone, nigdy nie śpieszy się ze strzelaniem z działa, po antybiotyki sięga tylko wtedy, kiedy już rzeczywiście nie ma innego wyjścia. Moje dzieci bardzo ją lubią i nigdy nie chowają się po kątach, jeśli trzeba iść do lekarza... Tak więc ode mnie maksymalne oceny...

Komentarz na temat tej pani jest zbędny - moje oceny świadczą o niej.

Komentarz na temat tej pani jest zbędny - moje oceny świadczą o niej.

Dla tej Pani liczą się tylko pieniądze, i to że jest "KIEROWNIKIEM TEJ PLACÓWKI". Potrafi zrobić wykład rdzicowi na temat nie związany z leczeniem dziecka zapominając funkcji jaką powinna pełnić! TO NIE JEST LEKARZ! Moje i inne dzieci wpędziła w niezłe tarapaty zdrowotne!

Ta osoba nigdy nie powinna być lekarzem pediatrą, kompletnie się do tego nie nadaje, stosuje zasadę dla zasady: moje dziecko miało od małego traume po pobycie w szpitalu na zapalenie płuc - na widok lekarza był jeden krzyk... masakra, po jakimś czasie kiedy mały już zapomniał o tym musieliśmy iść po głupie zaświadczenie do żłobka świadczące o tym, że jst zdrowy.......mały dał się zbadać bo w domu bawił się dziecięcym doktorem i wszystko było super do momentu kiedy pani doktor postanowia sprawdzić gardło - (zaznaczam dziecko super zdrowe!!!) skończyło się ...

skończyło się na totalnej masakrze ponieważ pani doktor na siłe wkładała małemu do buzi patyk - dobre 5 min masakry, zero współczucia, zero wyczucia, totalna odporność na jakiekolwiek argumenty o jego wcześniejszych doświadczeniach z lekarzami...... NIGDY NIKOMU TEGO LEKARZA NIE POLECAM, pani doktor wspomniała jeszcz, że mały musi się przyzwyczaić a ona ma 30 lat doświadczenia i wie co robi....to o 30 lat za długo w tej specjalizacji!

Bardzo dobry pediatra. W sposób rzeczowy przekazuje zalecienia co do leczenia dziecka. Zleca diagnostykę oraz konsultacje specjalistyczne. Polecam