Anna Iwaszko

Nowy Targ
49,481862620,02981970 604 23 55 70

Kalendarz przyjęć
Pon20.10Wt21.10Śr22.10Czw23.10Pt24.10So25.10Nd26.10
Brak informacji o godzinach przyjęć
Średnia ocena lekarza
Kompetencje
Ilość poświęconego czasu
Średnia:
3.85
25 opinii

Pani Iwaszko prowadziła moją pierwszą ciążę. Zawsze miła, uprzejma. Chętnie odpowiadała na każde moje pytanie. Co wizytę robiła badanie usg. Podczas porodu przyszła do mnie i przyprowadziła super położną (rodziłam sn, wszystko było ok, więc nie było potrzeby, żeby cały czas przy mnie była). Po porodzie też się mną zainteresowała. W razie potrzeby też można do niej w każdej chwili zadzwonić jak się ma jakiś problem. Wizyta krótka, ale konkretna i kompleksowa. Dlatego jak tylko zaszłam w drugą ciążę bez wahania znów poszłam do niej. Szczerze polecam!

to dobry lekarz . prowadzila moja 1 ciaze , a takze przy drugiej robila badania . perfekcyjnie obliczyla date czego przy 2 ciazy nie moge powiedziec o lekarzu prowadzacym

polecam gin.Anne Iwaszko. Jest bardzo miła w stosunku do pacjentów :)

zastanawiam się które z pacjentk wystawiają pozytywną opinię tego lekarza? osobiście byłam pacjętką pani doktor, podczas trwania ciąży zgłaszałam się na każdą umówioną wizytę(wszystkie trwały po 6min, a kolejka ok.1.5h), zaś podczas porodu (który trwał 30h) wystawiła na mnie tyłek, ja zaś przekręciłabym sie na drugi świat.

nie mam nic do zarzucenia, prowadziła moją pierwszą ciążę i musze przyznać że jest dobrym lekarzem. NIe jest chętna do rozmowy ale jak już pacjent sam od siebie zadaje pytania to grzecznie odpowiada

Pani doktor Iwaszko, to najlepszy lekarz u jakiego byłam. Jest bardzo miła, kompetentna, odpowiada na każde pytanie. Jeżeli jest taka konieczność doradzi nawet przez telefon (doświadczyłam tego).Gorąco polecam, bo to napradę wspaniały lekarz i człowiek !!!

Dobry,kompetentny lekarz,godny polecenia.Ineresuje się pacjentkami i ma dla nich czas.Potrafi sensownie i w sposób przystępny przedstawic stan zdrowia pacjentki.Cenię ją jako ginekologa i połoznika.W obu przypadkach b.mi pomogła.

pani doktor nie pokazała sie nawet podczas dyzuru przy moim porodzie i przez nią moj syn umiera !!! dzieciobójca i tyle a nie lekarz!!!!!!!!!!!!

Ja rowniez uważam,że pani doktor to swietny lekarz......Polecam!!!

Ta pani wogóle nie powinna być lekarzem, i nie tylko, powinna jeszcze odpokutować za swoje, strzeżcie sie!

Witam, chciałabym powiedzieć ze pani dr Iwaszko to prawdziwy lekarz z powołania! Zawsze miła, uprzejma i taka ludzka dla pacjentek.Nie wymądrza sie jak to niektórzy lekarze, poprostu mozna z nia porozmawiać jak z normalnym człowiekiem.Mówie tak bo byłam jej pacjentka, i naprawde jest super.Jest chyba najlepszym lekarzem ginekologiem w Nowym Trgu.Naprawde polecam i na przyszłość napewno bede chodziła do niej.

Pani doktor Anna Iwaszko jest najlepszym lekarzem jakiego znam.Byłam w ciazy i chodzilam wlasnie do pani doktor gdy wykryla u mojego dziecka powazna wade letalna(niestety stracialam dzidzie),pomogla mi sie pogodzic z ta wiadomoscia,od razu wziela sprawy w swoje rece i pomogla mi.Gdy lezalam w szpitalu ciage chodzila i pytala jak sie czuje.Byla bardzo mila i troskliwa.Gdy bylo juz bardzo zle to nawet w nocy odebrala telefon i doradzila co mam robic.Wedlug mnie to prawdziwy lekarz z powołania! Jest strasznie ludzka i stara sie pomoc pacjentce,poswieca tyle uwagi i czasu ile potrzeba! Z calego serca jej dziekuje za wszystko co dla mnie zrobila i polecam goraco wlasnie pania Anne Iwaszko!!!Super lekarz,chyba najlepszy w N.T:)

Witam.Powiem szczerze,nie byłam na żadnej wizycie u pani dr Iwaszko tylko słyszałam o niej.Byłam w ciąży blizniaczej i chodziłam do lekarza prywatnie już nie wspomnę do którego,bo szlak mnie trafia jak wspominam te stówki wydane za wizytę albo 160 zł z USG i nawet nie pokusił się,żeby przyjechać na poród mając do szpitala 5 minut.Przecież nie co dzień zdarza się poród blizniaczy,A może i dobrze że go nie było...Wracając do dr Iwaszko...podejrzewam,że sama stanęła na wysokości zadania i bardzo dobrze poradziła sobie.Urodziłam 2 zdrowych synów,jeden miał 3800g a drugi 3300g (wierzyć się nie chce) ułożenie było główkowe i pośladkowe i poród był naturalny.Też się wierzyć nie chce,że lekarz dyżurujący podjął taką decyzję,że poród naturalny a nie cesarka.Może to i lepiej.Dobrze,że moje chłopaki urodziły się zdrowe i mają już 6 miesięcy,jestem bardzo szczęśliwa,że Pani dr Iwaszko była przy narodzinach moich dzieci.Dziękuję jej i wszystkim którzy jej pomagali jak również położnej (tylko nie pamiętam imienia),która pocieszyła mnie,że trafił mi się bardzo dobry i doświadczony położnik.Z całego serca dziękuję i polecam dr Iwaszko.

Według mnie doktor Iwaszko to naprawde swietny lekarz.Chodze do niej od niedawna ale jestem bardzo zadowolona.Jest uprzejma a wizyta u niej jest bezstresowa.W szpitalu rowniez zawsze podejdzie i zapyta czy wszystko w porzadku itp.W naglym przypadku pomoze nawet w nocy odbierajac tel(doswiadczylam tego).Dobry specjalista/Polecam jak najbardziej!!!!

Polecam bardzo pania dr Iwaszko.Miałam bardzo powazny problem w którym doradziła mi i pomogła!!Jest godna zaufania i czułam sie naprawde dobrze podczas wizyty!Jest uprzejma i na przyszłosc napewno bede chodziła do niej.

Ja chodze do pani Iwaszko z pierwszym dzidziusiem i od poczatku ta pani byla mila najwiecej zlych opini o niej slyszalam od osob ktore w zyciu nawet jej nie widzialy. Mi zawsze wszystko tlumaczy i jestem zadowolona polecam

Jestem pacjentką Pani Doktor od 13 lat. Dzięki niej donosiłam dwie ciąże i teraz znowu oczekuję dziecka... I nigdy w życiu nie zmienię lekarza!!! Przy pierwszej ciąży pięciu "lekarzy" stwierdziło, że nie ma szans na donoszenie, nie mówiąc o tym, że urodzę żywe (!!!) dziecko. Moja córa ma dzisiaj 13 lat i jest zdrową, bardzo mądrą dziewczyną. Odnośnie kompetencji, życzliwości, czy komunikatywności... Jaka pacjentka - taki lekarz... Nigdy nie odczułam tzw. "zbywania", na każde pytanie dostałam odpowiedź... Cena wizyty?... Biorąc pod uwagę, że za każdym razem robione jest USG, można zrobić cytologię - wcale nie jest wygórowana. Z całego serca polecam Panią Doktor, jest prawdziwym LEKARZEM.

Pani Iwaszko jest najgorszym ginekologiem u jakiego byłam.Rozpoznała u mnie dość poważną chorobę jakiej nie miałam(byłam potem jeszcze u dwóch innych lekarzy, którzy nie potwierdzili jej diagnozy), zapisała złe leki, gdy chciałam żeby wyjaśniła mi co to za schorzenie powiedziała, że mogę sobie poczytać na ten temat w internecie!!! Całe badanie było bardzo pobieżne, ponieważ pani spieszyła się, żeby odebrać telefon, wizyta droga i trzeba było na nią długo czekać, po prostu koszmar.Nie nazwałabym pani Iwaszko lekarzem.

Chodze do Pani Iwaszko juz z druga ciaza. Obydwie przeprowadzila prawidlowo. Slyszalam od osob ktore NIE byly u niej ze to nie jest dobry lekarz. Jak ktos kot NIE byl u Pani Iwaszko moze tak mowic?? Nie rozumiem. Ja nie mam do niej zadnych zastrzezen i dlatego polecam. A na USG z mezem zawsze chodze i nigdy nie robila problemow nawet jak mam duuuzo pacjentek. nawet po porodzie przyszla i pytala jak bylo itp. Troszczy sie o swoich pacjentow.POLECAM!

A ja musze powiedziec ze jestem bardzo zadowolona.. Pani dr prowadzila juz dwie moje ciaze i nie mam jej nic do zarzucenia.. wiadomo nawet ci dobrzy lekarze beda mieli czasem jakies zle opinie ale ja o pani dr Iwaszko slyszalam wiecej tych dobrych no i na wlasnej skorze wyprobowalam.. wiec jezeli ktosby mnie zapytal to ja polecam jak najbardziej..

dlugo trzeba czekac na wizte,nawet do 2-3 godz,do tego pani jest nie mila,tak jakby czekala zeby jej cos dac...mimo ze wizyta jest prywatna,zapisuje niewlasciwe leki takie jak -clostilbegyt- co u mnie raczej nie bylo wskazane!!opis tego leku mozna znalesc na internecie,poza tym ciagle sie pani doktor gdzies spieszy.nie ma szacunku dla pacjentek,jezeli sie jej Grubo zaplaci wtedy otwiera sie dla pacjenki!!katastrofa!!

Pani Iwaszko to lekarz z powołania, jest bardzo miła i poświęca tyle czasu ile trzeba, pieniądze nie są dla niej najważniejsze. Zdecydowanie polecam !!!!!!!

Ja nie mam nic do zarzucenia Pani Iwaszko miła kompetentna... Wszystkie badania które chciałam zostały wykonane mimo ze za progiem było bardzo duzo pacjentek... Recepte na tabletki wypisała doradziła... a poza tym to kobieta do faceta bym nie poszła ;/

krótka droga wizyta, ale nie najgożej...poradzila kompetentnie, ani uprzejma ani nieuprzejma

Pani doktor przyjmuje pacjentów na akord. wizyta trwa 5 min. nie odpowiada na pytania tłumacząc się dużą liczbą pacjentek. Jak chciałam wejść z mężem, żeby zobaczył dzidziusia na USG odpowiedziała czy nie widziałam ile ma jeszcze pacjentek (przyczym byłam z wejściem męża umówiona na poprzedniej wizycie) itp. poza tym nie umawia na godziny - czekanie na wizyte minimum 3h - masakra :(

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny