dr Anna Jakubaszek-Pałacha

Lekarz rodzinny

Pani Doktor jest niesamowicie ludzka i dobra, ale przede wszystkim jest wg mnie najlepszym specjalistą w całej przychodni i "nie skąpi" potrzebnych skierowań na badania, czy do specjalisty. Bardzo polecam.

Bardzo polecam.

Gdyby można było dać 10 gwiazdek, dałabym je.... Pani Doktor jest fachowcem w swoim zawodzie- konkretna, kompetentna, wyrozumiała, sympatyczna, zawsze uśmiechnięta, same zalety, zero wad. Często zostaje po godzinach, gdy przychodnia powinna już być zamknięta, poświęca siebie dla pacjentów. Ale robi to chyba z satysfakcją , bo nigdy nie dała odczuć, że ma już dosyć. Cała rodziną leczymy się u Pani Doktor już 18 lat, nigdy nie widziałam jej złej czy smutnej. Takich ludzi powinno się stawiać za przykład innym, szanować ich i dbać o to, by chcieli nam pomagać jak najdłużej.

Takich właśnie lekarzy (i ludzi) nam potrzeba. Widzi problemy każdego. Nigdy nie odeśle z kwitkiem. Polecam gorąco.

Takich właśnie lekarzy (i ludzi) nam potrzeba.
Widzi problemy każdego. Nigdy nie odeśle z kwitkiem.
Polecam gorąco.

świetny specialista bardzo dobry lekarz polecam

świetny specialista bardzo dobry lekarz polecam

świetny lekarz, zawsze przyjmie i zawsze pomoże, nigdy nie odsyła pacjenta z tzw kwitkiem, lekarz godny polecenia i godny czekania na wizytę. Polecam serdecznie. Miła sympatyczna i kompetentna w 3000%

Miła , fachowa , kompetentna osoba. Poświęca tyle czasu ,ile ja potrzebuję , a nie tyle, ile wyznacza na wizytę fundusz. "Siedzi "w przychodni do późnych godzin ( nawet ,gdy już zamknęli ) i wysłuchuje każdego , kto ma problem. Uważnie słucha i odpowiada po ludzku , a nie po uniwersytecku - nie każdy człowiek studiował medycynę i Pani doktor rozumie to doskonale.

miło fachowo z serce,super kobita i lekarz:)

miło fachowo z serce,super kobita i lekarz:)

Fachowość,kompetencja , uprzejmość pełny profesjonalizm zdecydowanie polecam

Fachowość,kompetencja , uprzejmość pełny profesjonalizm zdecydowanie polecam