lekarz Anna Jamska

Laryngolog

1,3

Niestety nie mogę opisać przebiegu swojej wizyty, ponieważ gdy przyszłam, zapukałam do drzwi i Pani dr powiedziała że mam poczekac sama będzie wołac. Przez kolejne 5 min drzwi były jeszcze uchylone po czym chlapneła nimi i już nie wyszła z gabinetu. Moją wizyte jak sie okazało na recepcji Pani dr oznaczyła jako "pacjentka nie stawiła sie na wizycie". Po to jadę przez cały Kraków do lekarza żeby zostać wyproszonym oraz posiedzieć sobie pod gabinetem. Totalny brak profesjonalizmu oraz empatii. Jeśli ktoś szanuje przede wszystkim swój czas szczerze nie polecam.

faktycznie wykonanie nieprofesjonalne w przypadku dr Anny Jamskiej z tym ze ja dalem sie zaczarowac i zdecydowalem sie na zabieg bo lekarka wzbudzila moje zaufanie.Nic bardziej mylnego po zabiegu sie okazalo ze do tej pory a zbieg byl wykonany w 2007 r nadal leci katar czesto zabarwiony krwia z prawej dziurki glownie z rana, na szczescie mialem łuk przegrody tylko na prawa strone i ta prawa zostala spaprana a lewa byla perfekcyjna i tylko troche mi ją naruszyla a dodatkowo w prawej dziurce przegroda jest wypukla dosc mocno a lewa troche wklesla takze ogolnie jest gorzej jak bylo bo wczesniej mi zadna krew nie wychodzila z katarem i dodatkowo w ciagu dnia czesto musze smarkac nos bo zbiera sie czesto wodnisty katar,w 2012 roku dostalem skierowanie na poprawke bo mialem juz dosc ze ciagle mi sie ten katar zbiera i siorpie ta dziurka oraz krew z rana z katarem, dr Jamska powiedziala ze wszystko jest okey i ze czego ja chce oczywiscie wrecz podnoszac na mnie glos tak jak to pisala poprzedniczka a ja jej powiedzialem ze nie przyjechalem tu dla zabawy tylko z powodu tlumaczac co sie dzieje kazala kupic Rinopanteine co nic nie robila,w koncu umowilem sie na poprawke za miesiac do konkretnego laryngologa bo samo mi to na pewno nigdy nie przejdzie a minelo juz ponad 5 lat

wlasciwie nie wiem nawet jak podsumowac, to co przezylam w gabinecie lekarskim. Moze jedynym wytlumaczeniem totalnie nieprofesjonalnego zachowania, podniesionego glosu oraz braku osobistej kultury, byloby ogolne zmeczenie oraz frustracja. Szkoda czasu.