mgr Anna Jasińska-Piątek

Dietetyk, Dietetyk dziecięcy

Pani Anna wykonała kawał znakomitej roboty. Zmagałem się z trądzikiem, który wynikał z nietolerancji pokarmowej. Wspólne działania umożliwiły wychwycenie produktów zatruwających mój organizm. Kuracja być może kosztowna, ale nie żałuję ani złotówki - po pierwsze nie muszę już stosować kosmetyków do skóry trądzikowej (bo nic mi nie wyskakuje). Po drugie - organizm jest oczyszczony, mam znacznie więcej energii, i aż chce mi się znowu żyć! Pani Anno, dziękuję!

Przychodząc na wizytę miałam nadzieje, że pani magister podejdzie do mnie indywidualnie, niestety zostałam potraktowana jak szereg innych pacjentów z ta samą dietą za która zapłaciłam kupę kasy!

Po 1 - bardzo droga wizyta Po 2 - pani mgr nie potrafi wzbudzić u pacjenta odpowiedniej motywacji do działania itp

Po 1 - bardzo droga wizyta

Uważam Panią Annę za dobrego fachowca. Bardzo profesjonalnie podchodzi do swojego zawodu. Wartość uwag i wiedzy oraz zaangażowanie mało gdzie spotykany w usługach medycznych.

Jest bardzo sumienna i wnikliwa. Poświęca pacjentowi dużo czasu. Dokładnie tłumaczy na czym polega zdrowe żywienie.