dr Anna Jędrzejewska

Neurolog dziecięcy

Niestety lekarz to pomyłka..nie da się dodzwonić na rejestrację, którą rzekomo prowadzi lekarz. Gdy w końcu po 20 próbie udaje się, lekarz mówi, ze jest zmęczony i nie da rady nas zapisać, najlepiej żebym szukała lekarza w swoim mieście, bo u nas tez są (śmiech na sali! Zupełny brak szacunku do pacjenta i niekompetencja), po czym mówi, ze oddzwoni za pol godziny. Oczywiście nie doczekałam się telefonu zwrotnego. Dzwoniłam później kilkakrotnie, Pani „lekarz” nie raczyła odebrać. Odradzam, szkoda czasu..Pani powinna chyba isc na emeryturę

Przemiła Pani Doktor, widać że kocha dzieci. Ma ogromną wiedzę i bardzo duże doświadczenie. Jest lekarzem z powolania, ciepła, miła, sympatyczna. Proszę się nie zrażać próbując się dodzwonić, Pani Doktor ma wielu Pacjentów, przy pierwszym kontakcie - telefonicznym może wydawać się zdystansowana. Konkretna i zorganizowana. Polecam

Polecam

Wspaniały lekarz z powołania a nie dla pieniędzy , bardzo się cieszę że do niej trafiłam z moją 8 miesięczną córką .

Przyszlam na wizyte z 6 miesiecznym dzieckiem. Pani nazwala nas grubasami. Moze i nie jestesmy szczupli ale nie w tym celu poszlam na wizyte. Pani doktor jest w wieku poemerytalnym i chyba najwyzsza pora na emeryture.

Przyszlam na wizyte z 6 miesiecznym dzieckiem. Pani nazwala nas grubasami.
Moze i nie jestesmy szczupli ale nie w tym celu poszlam na wizyte.
Pani doktor jest w wieku poemerytalnym i chyba najwyzsza pora na emeryture.

Ostatnim razem byłam zakończyć rehabilitacje w ośrodku, nie dość że kazali nam przyjść wcześniej, pani doktor się spóźniła ok 40 min ani przepraszam ani nic. W trakcie wizyty pyta po co ja przyszłam do niej tym dzieckiem. Zamiast zajmować się dzieckiem próbowała zająć się mna dlaczego przytylam. Pani doktor chyba profesję pomyliła

Pani doktor prowadzi moje dziecko, jest bardzo życzliwą i pomocną osobą. Bardzo dobrze ma podejście do młodziutkiego pacjenta. Zrozumiale tłumaczy i postawiła trafną diagnozę. Polecam

Bardzo kompetentna Pani doktor. Lekarz z powolania. Do pacjenta podchodzi profesjonalnie, szczegolwo i kompleksowo. Polecamy.

Bardzo kompetentna Pani doktor.
Polecamy.

Trafiłem do Pani doktor przypadkiem i nie żałuję. Lekarz na najwyższym poziomie,niezwykle uprzejma.Chciałbym aby wszyscy lekarze mieli takie podejście do pacjenta.Polecam

Trafiłem do Pani doktor przypadkiem i nie żałuję.

Nie polecam.Zamiast zająć się moim dzieckiem to obrażała mnie mówiąc że jestem za gruba i muszę schudnąć...no cóż...przyznaję że jestem gruba ale ja przyszłam na wizytę z dzieckiem a nie z sobą...

Polecam Panią Doktor, niesamowicie empatyczna i życzliwa lekarz. Niesamowita wiedza i doskonała opieka!