Anna Kaczmarek

Głuchołazy
50,30123717,3868910 77 439 28 55

Kalendarz przyjęć
Pon15.12Wt16.12Śr17.12Czw18.12Pt19.12So20.12Nd21.12
Brak informacji o godzinach przyjęć
Średnia ocena lekarza
Kompetencje
Ilość poświęconego czasu
Średnia:
2.95
13 opinii

Podzielam negatywną opinię wszystkich Pań.Ja też zostałam nastraszona poronieniem, świat mi się zawalił ale na szczęście mąż tego samego dnia zabrał mnie do innego lekarza który określił moją ciążę mianem "książkowej" i poprowadził ją bez jakichkolwiek komplikacji do końca.NIE POLECAM!

Nie placisz, nie masz prawa wymagac. na porodowce siedziala w dyzurce i palila papierosy. typ bez serca. tragedia. NIE POLECAM

drogie "Panie nie krzywdżcie sie i nie idżcie do nie")

U mnie identyczna sytuacja jak u Pani poniżej.Również urodziłam zdrowego synka,cała ciąża przebiegała książkowo pod okiem świetnego ginekologa a wg.Pani Kaczmarek z której opieki oczywiście zrezygnowałam poronienie już się rozpoczęło....

Zdecydowanie nie polecam.W 8 tyg ciąży pojawiły się u mnie plamienia.Pani dr tylko po badaniu ginekologicznym stwierdziła, że ciąża jest zagrożona i raczej nie do uratowania.Przepisała leki, kazała leżeć itd itd.Jeszcze tego samego dnia byłam u znanego i chwalonego ginekologa w Nysie.Po badaniach i usg stwierdził, że wszystko jest w najlepszym porządku.Dzieciątko rozwijało się prawidłowo.Co ciekawe tak pozostało do końca ciąży.W terminie urodziłam zdrowego, pięknego synka.Czytając inne oceny zastanawiam się czy to brak wiedzy, czy chęć zarobienia większych pieniędzy.Tylko dlaczego kosztem Nas Matek wyczekujących na swoje Maleństwa...

Polecam fachowa opieka,bardzo miła i sympatyczna.

zawsze potrafi wyleczyć wszystkie dolegliwości,doradzi i rozwieje wszelkie wątpliwości związane z leczeniem

MIłą uprzejma i to wszystko.Troche to za mało! Kompetencje słabe !!!!!!!! Wiadomości i leczenie sprzed 20 lat!!!! Nie polecam! Oczy mi się otworzyły jak poszłam do innego lekarza , który w kilka minut zrobił to czego Pani doktor nie umiała przez kilka miesięcy.Trzeba wiedziec kiedy przestać!

Lekarz naprawdę godny polecenia,osoba miła życzliwie nastawiona do pacjentek, wyrozumiała.

NIKOMU TEGO LEKARZA NIE POLECAM. NA WIZYCIE POSTAWIŁA ZŁĄ DIAGNOZE .

Miła i uprzejma tak, ale jeśli chodzi o kompetencje to całkowity brak.Zdecydowanie odradzam!!!!!!

byłam wieloletnią pacjentką pani doktor i w czasie ówczesnych wizyt nigdy nie miałam do niej najmniejszych zastrzeżeń - sympatyczne podejście do pacjentek, fachowa opieka - polecam!

Dobry lekarz polecam innym kobietą. Spełnia oczekiwania kobiet, miła i uprzejma

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny