Pani doktor jest niesympatyczna ,chamska i gburowata.. Krzyczy na pacjenta. Jako lekarz medycyny pracy wydaje jej się że jest najważniejsza Ogólnie nie polecam Ocena negatywna

Ogólnie nie polecam
Ocena negatywna

Pani dr Aleksandra Kajda to wspaniała lekarka, podejmująca szybkie i trafne diagnozy.Wysłuchuje pacjenta, przez co ma się do Niej zaufanie a to bardzo dużo w relacji pacjent-lekarz.Z przykrością dowiedziałam się, że nie będzie przyjmować aż do odwołania.Oby wróciła, wówczas polecam jej usługi lekarskie szczerze i otwarcie.Pozdrawiam cały miły personel. M.G.

Pani Aleksandra Kajda jest kompetentnym lekarzem, a do tego wspaniałym człowiekiem. Ma zawsze czas dla swojego pacjenta, w nagłych przypadkach zawsze służy pomocą. Podczas wizyty czuje się spokój, troskę o pacjenta i życzliwość, a co najważniejsze fachowość. Polecam Panią doktor, to lekarz z powołania.

Bardzo dobry lekarz rodzinny. Sympatyczna, trafne diagnozy. Najlepszy lekarz w esklupaie. Bardzo polecam.

super lekarz polecam kazdemu, pomogła mi bardzo przy moich chorobach

super lekarz polecam kazdemu, pomogła mi bardzo przy moich chorobach

Bardzo inteligentna lekarka. Każdą chorobę rozpoznaje trafnie i skutecznie leczy. Polecam dr Kajdę Aleksandrę.

jest pomyłka w imieniu to Doktor Aleksandra Kajda

jest pomyłka w imieniu to Doktor Aleksandra Kajda

Lekarz z powołaniem. Pani doktor ma zawsze czas dla pacjentów. Jestem zadowolona.Polecam.