Anna Kalinowska

1,7
1,4
1,8
1,5

Bardzo polecam pani doktor przyjmuje też w Nidzicy . Jedna co poznała się na chorobie , dzięki że dała na badania , którzy inny neurolodzy mówili że nie widzą takiej potrzeby . Jestem po 5 operacjach kręgosłupa w ciągu 2 lat robione . Chodzę o kulach ale dzięki niej to chodzę bo tak bym była sparaliżowana . To że ktoś powie że jest mało dostępna. Ale dużo daje na badania i dzięki temu wiadom co i jak . Bardzo polecam

Pani Doktor była miła, konkretna, poświęciła mnie wystarczę czasu. Otrzymałam skierowanie na badania i niezbędne leki. Lekarz w życzliwy sposób ustaliła przyczynę mojej choroby.

Pani Doktor była miła,

Podzielam wszystkie opinie o pani doktor. Nie polecam z całego serca. Bardzo nie miła , ma gdzieś pacjenta. Nie chodźcie do niej,strata czasu a przede wszystkim nerwów !!!

Podzielam opinie o tej pani doktor !!!(z małej litery , ponieważ też tak pacjent traktowany - bez szacunku) Oby było coraz mniej TAKICH "lekarzy " !!!!!!! Empatia , brak (chyba) wiedzy, brak przede wszystkim rozmowy z pacjentem ,zero wywiadu co dolega itp. Ta pani chyba wykonuje zawód lekarza za karę , będąc ze swoim kotem u weterynarza - obie te wizyty porównując - weterynarz 10 , pani doktor -10. NIGDY WIĘCEJ wizyty u pani neurolog !!!!

Oby było coraz mniej TAKICH "lekarzy " !!!!!!!
NIGDY WIĘCEJ wizyty u pani neurolog !!!!

Tak złego lekarza - osoby dotąd nie spotkałam. Usadza pacjenta pod drzwiami i bada na odległość. Zero zainteresowania, zero próby wyjasnienia pacjentowi jego problemu. Niechęć i brak empatii . Odradzam. Dziwie się szpitalowi,że ściąga takich "specjalistów" chyba w myśl zasady , że lepszy jakiś lekarz niż żaden .

Nie polecam. Bardzo źle , obcesowo traktuje pacjenta. Czy ta Pani jest tam za karę? Kazała mi jechać do neurochirurga do Białegostoku, który mnie operował 3 lata temu bo to nie jej sprawa teraz. Wstałam i chciałam wyjść. To jakiś dramat, jak traktuje pacjentów a jest tylko neurologiem. Zero pokory. Nigdy tam już nie pójdę j jeszcze złożę skargę do rzecznika praw pacjenta.

Nie wiem po co tacy lekarze przyjmują pacjentów. Przecież ta kobieta nawet nie próbuje leczyć, a już tym bardziej jak wizyta jest w sobotę. Sztuka się liczy i kasa w portfelu. Że nie ma sposobu na takich pseudospecjalistów. Spóźnia się do pracy notorycznie, większość czasu to jest "wietrzenie gabinetu". Ostatnio interweniowałem bo "pani dohtor" stwierdziła, że nie ma mnie w SYSTEMIE, gdzie miałem kontynuację leczenia i rejestrowałem się 5 tyg. wcześniej. Zdecydowanie odradzam!!!!!!!!!!!

Jestem tuż po wizycie u tej Pani. Całkowicie zgadzam się z poprzednimi, negatywnymi opiniami. Jest to osoba pozbawiona szacunku, empatii, niezwykle arogancka. Pacjentów traktuje w sposób przedmiotowy- by tylko zwrócić uwagę na formę podania skierowania przez stojący na kozetce karton, aby tylko nie „dotknąć” pacjenta. Służba na rzecz drugiego, często przewlekle chorego człowieka jest dla niej czymś kompletnie abstrakcyjnym. Choć wystawiła mi skierowanie na badanie kompleksowe to z wynikami pójdę do kogoś innego.

Tragedia, nie polecam tej Pani, podejście do pacjenta fatalne, miałam wrażenie że siedzi i wykonuje swój zawód za karę. Przykre bardzo, że wg tacy lekarze leczą...

Zdecydowanie odradzam jakiegokolwiek kontaktu z tą osobą. Wszystkie negatywne opinie tutaj są jak najbardziej wiarygodne. Tragiczne podejście do pacjenta, myśli że jest kimś kto może wszystkich dosłownie zmieszać z błotem. Tragedia, mam nadzieję, że jak najszybciej zakończy swoją "karierę" i odda miejsce jakiejś kompetentnej osobie. Nazywa się specjalistą? Ciekawe od czego, bo na pewno nie od leczenia ludzi.