lekarz Anna Kasialis

Psychiatra

Bardzo dobry lekarz poświęca pacjentowi bardzo dużo czasu dobrze dobiera leki dziwie się negatywnym opinia

Ta pani jest super. Pomogła nam bardzo. Poświęciła tyle czasu ile trzeba było. Wytłumaczy wszystko. Jest poprostu wspaniala

Beznadziejny lekarz, przyszedlem do niej z bezsennoscia, po 5 wizytach i lekach od niej wyszedlem z depresja. Nie polecam kazdemu szanujacemu swoje zdrowie. Wizyty tylko prywatnie, bo na fundusz 6 miesiecy, lekarz ignoruje problemy pacjenta, wypisuje wciaz te same leki, ktore zamiast pomoc pognebily mnie w depresji.

Pani Kasialis jest swietnym lekarzem poswiaca bardzo duzo czasu dla pacjenta dobrze dobiera leki . Wyleczyla mnie z umiarkowanej depresji ze spokojem wyslucha wszystkich problemow jest osoba bardzo ciepla i zyczliwa. Wzbudza zaufanie i daje poczucie bezpieczenstwa. Z czystym sumieniem polecam tego lekarza.

Pani doktor dba tylko o swój interes a nie o dobro pacjenta. Musiałam zmienić lekarza, który pomógł mi uporać się z depresją, którą ten pseudo lekarz tylko pogłębił każąc wracać mi do pracy do kata, który mnie gnębił i gnoił po 3 tygodniach niby leczenia. Nie polecam nikomu do niej trafić. Uciekajcie jak najdalej.

Wspaniały człowiek nie rozumiem ludzi ktorzy moga pisac takie brednie na temat pani doktor, poprostu lekarz z powołania,ciezko jest napisac to jakim wspaniałym specjalista jest ten człowiek.polecam

ja leczylam sie u Pani Doktor pare lat,jest super czlowiekiem i lekarzem,jesli ktos pisze bzdetne bzdury na temat tej pani doktor to znaczy ze pewnie pani doktor przylapala na jakims klamstwie,

Nie polecam,lekarz który jest orzecznikiem zus nie budzi zaufania.

Nie polecam,lekarz który jest orzecznikiem zus nie budzi zaufania.

Lekarz nie wyróżniający się od innych niczym. Na plus kilka lat doświadczenia zawodowego jako ordynator nie sprawdziła się i przeszła na ciepłą posadkę w prywatnej przychodni.

Bardzo kompetentna,fachowa a przy tym ludzka.Poswięca pacjentowi dużo czasu integrując się z jego problemem.Wzbudza zaufanie i ogromne poczucie bezpieczeństwa.