lek. dent. Anna Kondrat

Stomatolog, Stomatolog dziecięcy

Skuteczne leczenie w bardzo miłej atmosferze, bez bólu i stresu, profesjonalne podejście, nowy gabinet. Nie ma do czego się przyczepić, więc polecam na 100%, leczę się tam już od paru lat.

Pani Ania to najlepsza dentystka pod słońcem!!

Pani Ania to najlepsza dentystka pod słońcem!!

Pani Doktor bardzo miła, profesjonalny sprzęt, wizyty bezbolesne tylko z punktualnością kiepsko... taki to już chyba urok lekarzy..

Bardzo miła i kompetentna Pani doktor. Wizyty bezstresowe. Fachowe porady. Bardzo polecam Panią doktor.

Odradzam leczenie,brak kompetencji,brak wiedzy fachowej .Pani doktor nie potrafi przyznać się , że pewnych zabiegów nie umie wykonać.

idealny lekarz, wizyty bezstresowe, bezbolesne. Pani dr mila, poswieca pacjentowi odpowiednia ilosc czasu

Pacjentowi poświęca się dużo czasu, jest dobrze informowany o leczeniu, pani dr pracuje tak, że nie ma bólu. Piękny nowy gabinet, nowocześnie wyposażony. Osobiście polecam, jestem już po kilku wizytach.

Bardzo dziękuję Pani dr za leczenie zębów, super, bez bólu i stresu. Pozdrawiam

Bardzo dziękuję Pani dr za leczenie zębów, super, bez bólu i stresu. Pozdrawiam

Rewelacja, polecam. Jak sie ktoś kiedyś bał dentysty, to teraz już nie ma powodu. Pełny relaks na fotelu. Profesjonalne podejście do pacjenta, wszystko widać na ekranie. Kolejna wizyta i jestem zadowolony.

Szczerze polecam wizyty u pani Kondrat. Zostałem bardzo dobrze poinformowany o leczeniu, wszystkie chore zęby można zobaczyć na monitorze. Sympatyczna atmosfera, nowoczesna aparatura w gabinecie, pacjent czuje się naprawdę spokojnie na fotelu. Polecam bo warto, szkoda że nie trafiłem tam wcześniej.