dr n. med. Anna Konieczna

Alergolog, Laryngolog, Otolaryngolog

02.02.2013

Pani doktor Konieczna wycinała mnie i mojemu bratu migdały około 7lat temu. Jest odpowiednią osobą na odpowiednim miejscu;) wiele nie pamiętam, można powiedzieć ze byłam dzieckiem (13lat), ale śmiało mogę powiedzieć, ze bardzo opiekuńczo podchodzi do młodszych pacjentów ;)

28.10.2012

PANI DOKTOR bardzo kompetentna dostałam się do niej skierowana od innego lekarza z tej jednostki. uważam że tak powinno się traktować pacjenta .Syn został bardzo dokładnie przebadany nie wiedziałam że w jednej przychodni można zrobić tyle badań, i jeszcze nie oszczędza sie na skierowaniach na badaniach.Na wizytach prywatnych robi się mniej.Synek został zdiagnozowany i po 2 miesiącach wyleczony , a wcześniejsza walka trwała kilka lat polecam serdecznie

29.04.2011

Bardzo miła i dobra pani dr,zawsze prywatnie są do niej kolejki. Zawsze mi pomaga ale niesty nie zawsze moge do niej dotrzec bo mieszkam 90kmod krakowa

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Alergolog Kraków"?

Paweł Papież

Laryngolog

os. Niepodległości 3a lok. 5c
LARMED
ul.Lwowska 17/1
Kraków
SZPITAL SPECJALISTYCZNY im. STEFANA ŻEROMSKIEGO Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej
os. Na Skarpie 66

lek. med.
Mariusz Cofała

Laryngolog dziecięcy
Małopolskie Centrum Laryngologii Dziecięcej-Cracow Medical Center"
ulica Prądnicka 10
Śląskie Centrum Laryngologii Dziecięcej