dr n. med. Anna Maria Kowalska-Barondr n. med. Anna Maria Kowalska-Baron - zdjęcie profilowe

dr n. med. Anna Maria Kowalska-Baron

Gabinet stomatologiczny Dr Baron oferuje pełną gamę usług stomatologicznych, dostosowanych do indywidualnych potrzeb Pacjentów, korzystając z najnowocześniejszej technologii i materiałów. Nasi specjaliści w oparciu o doświadczenie i bogatą wiedzę medyczną zapewniają kompleksową opiekę stomatologiczną na najwyższym europejskim poziomie. Klinika specjalizuje się w stomatologii estetycznej, stomatologii zachowawczej, implantologii, endodoncji, protetyce i diagnostyce oraz leczeniu stawu skroniowo-żuchwowego.

Niestety nie wystawię pozytywnej opinii z prostej przyczyny, kwota za leczenie kanałowe jest nie do zaakceptowania. Na pierwszej wizycie 400 zł, na kolejnej 1900. To jakieś ceny z kosmosu. Owszem, obsługa przemiła ale za te stawki to raczej normalne. Na pierwszej wizycie zostałam poinformowana, że koszt leczenia kanałowego to 1400 zł. Jakież było zdziwienie tą kosmiczną kwotą 1900 zł, którą musiałam zapłacić pomimo 400 zł zapłaconych już wcześniej. Kwota finalna za leczenie kanałowe to 2300 zł. Chyba duża przesada. Przykro mi, że wystawiam taką opinię ale nie zostałam poinformowana, że leczenie będzie aż tyle kosztowało. I chyba nie dziwię się, że się niedoinformowuje pacjenta, takie kwoty niestety odstraszają. Gdybym wiedziała, z pewnością nie skorzystałabym. Mam nauczkę na przyszłość.

Nie polecam, choć może plomby są dobrej jakości jako człowiek pani ma zero empatii. Dla mnie raczej pani prezentuje się jako biznes woman a nie lekarz. Odmówiła przyjęcia z bólem choć byłam stała pacjentką co pół roku na kontroli. Wcześniej reklamacji też nie przyjęła tłumacząc że pewnie źle dbałam o zęby - a dotyczyło to zęba miesiąc wcześniej leczonego ponowne leczenie i pełny koszt . Na dodatek przy mnie na fotelu zdarzało jej się robić awantury personelowi co było mało komfortowe.

Dziękuję Pani Doktor. Dla mnie jest Pani najlepszym Stomatologiem. W Pani Gabinecie czuję się "zaopiekowana" jako pacjentka. Oprócz pomocy Lekarza Specjalisty dostaję coś jeszcze: Rozmowę z lekarzem- Panią Doktor, która mnie leczy- to w tych czasach jest bezcenne.

Usługi na bardzo wysokim poziomie. Profesjonalna, szybka i co najważniejsze skuteczna pomoc. Miła i uprzejma obsługa całego personelu. Szeroki zakres usług, nowy sprzęt, doskonały kontakt z pacjentem. Gorąco polecam!

Bardzo dobry gabinet. Godny polecenia!!! Maja najlepsze materiały (czytałem o tym w necie). Lekarze super przygotowani. Personel - takiego gdzie indziej szukać ze świecą

Drogo ale 100% satysfakcji. Byłem jakieś pięć razy w tym gabinecie, zdecydowanie polecam.

Pani Doktor jest miła , spokojna , uprzejma i kompetentna a jej personel starannie dobrany i bardzo miły . Miałem kilka wizyt a każda odbyła się w sposób który uzasadniał nie najniższy koszt usługi . Zdecydowanie polecam (-:

chodzę tam od paru lat, nie będę się rozpisywała czy Dr jest miła czy nie bo chyba nie o to chodzi (chociaż jest bardzo miła) ale przede wszystkim jest bardzo dobrym i niestety drogim lekarzem, nigdy nie wypadła mi plomba, nigdy nie miałam jakichkolwiek problemów z zębami które leczyła Pani Kowalska także polecam chociaż tanio nie jest, minimalny koszt wizyty 170 zł (pare lat temu było jeszcze 140) nad czym ubolewam, ściaganie kamienia 240/250zł ale mam nadzieję, że płacę za jakość, dodatkowo miałam usunięte ósemki i Dr doradziła mi żebym zrobiła to NFZ bo po co płacić 400 zł za usunięcie 1! zęba tyle, a miałam do usunięcia 2, cenię sobie jej rady i ufam jej bo niestety miałam styczność z wieloma oszustami dodatkowo Dr leczy też moje zęby "wyleczone" u innych dentystów np leczenie kanałowe które zostało zrobione do połowy (wypełniony kanał do połowy)co wcześniej zostało potwierdzone zdjęciem panoramicznym także tłumaczy leczenie, pokazuje na zdjęciu, nic nie wymyśla,aby naciągnąć pacjentów

Pani Doktor najpierw zrobiła dokłdny przegląd a potem zaproponowała mi plan leczenia. Ja miałem swój pomysł, co do dat i długości wizyt, który Pani Doktor zaakceptowała. Przedstawiła mi też różne rozwiązania, tłumaczac mi zalety i wady. Polecam! Dalej się boję (trochę) dentysty ale do tej Pani i do tego gabinetu wracam z ochotą (bardzo dobry personel!!!!)

Pani Doktor zebrała szczegółowy wywiad, ktrego nie chciałam udzielić, lecz wytłumaczyla mi, że to po to, by ew. leki się nie wykluczały. Wyleczyła mi zęba, którego inny stomatolog chciał usunąć i zrobić mi mostek. Odbudowała go tak,że nie wierzę, że aż tak można. Do tego miła, konkretna. POLECAM!!!