lekarzAnna Kubacka

Średnia:
3.9512345
11 opinii

• 1

Uważam że Pani nie potrafi dobrze ocenić stanu pacjenta, postawiła błędną diagnozę i przepisała niewłaściwy lek czym mogła zrobić dużą krzywdę- absolutnie nie nadaje się do leczenia małych dzieci!!!!!!!!!!!! Może dla dorosłego błędna diagnoza oznacza więcej wydanych pieniędzy o tyle w przypadku małego dziecka kończy się to szpitalem!!

• 5

Po pierwszej wizycie byłem raczej sceptycznie nastawiony, ale później okazało się, że pani doktor na prawdę wie co robi. zdecydowanie polecam :)

• 4

Pani doktor zwykle przyjmuje pacjentów powiedziała bym hurtowo. Pacjenci są rejestrowani chyba co 5 minut. W moim przypadku było zaskoczenie, Pani doktor zaangażowała się w leczenie mojej łuszczycy. Od razu w tym samym dniu zaczęłam naświetlania ( za które płaci fundusz), dostałam leki, które naprawdę mi pomogły.

• 5

Dzięki Pani doktor przypisują bardzo tanią robioną w aptece maść wyleczyła mnie z okropnego atopowego zapalenia skór. dobrała odpowiednie kosmetyki i do dziś mam problem ze skórą z głowy.

• 5

Wspaniały oraz kompetentny lekarz.Poświęca wiele czasu pacjentom.Polecam panią Doktor,przez wielkie D.Więcej takiego formatu specjalistów sobie życzmy.Pozdrawiam.Pacjentka.

• 4

Byłem pierwszy raz ,mam problem z grzybicą języka ,jestem zadowolony.

• 5

Pani doktor to bardzo miła osoba.Leczę u Pani doktor różne problemy skórne, z przerwami od paru lat i to skutecznie. Ostatnio pojawił się problem z wypadającymi włosami.Pani doktor obejrzała skórę głowy, przeprowadziła ze mną wywiad, zleciła zrobienie badań, czy przypadkiem nie mam problemów z tarczycą, co tłumaczyło by nadmierne wypadanie włosów.Zaleciła dwie papki na skórę głowy, 5 zł za sztukę,zatem nie są to moim zdaniem, drogie lekarstwa oraz jakiś żel i tabletki. W sumie cenowo wyniosło to około 80 zł. Reasumując stwierdzam, iż nie jest to leniwa osoba i naprawdę jest dobra w swoim fachu. Polecam!!!!!!!

Świetna specjalistka. Od trądziku super

• 1

byłam tam jeden raz i ostatni.NIE POLECAM

• 4

Może nie do końca super wizyta, ale pomogła mi bardzo!!!! Mam problemy z twarzą (zawsze mówiono, że trądzik młodzieńczy i samo przejdzie!!!) Przygotowywałam się do slubu i bardzo zależało mi na "wyczyszczeniu" twarzy, pleców... Pani Doktor leki dobrała odpowiednio, obejrzała plecy, dekold, ręce, twarz... pytała jak sie odżywiam itp. Owszem - poradziła mi dość drogie kosmetyki (chyba je promuje), ale przecież nie musiałam ich kupować - mój wybór. A i bez tych kosmetyków się obeszło i było super. Bardzo ejstem zadowolona z rezultatów. Może i wizyta nie trwa długo, ale przecież nie idę tam na kawę i pogaduchy! Skoro dowiedziałam sie wszystkiego co chciałam to wizyte kończę i jestem zadowolona... Nie wiem jaka jest skuteczność pani Doktor przy leczeniu powazniejszych chorób, ale polecam.

• 3

P. dermatolog to dość wygodna osoba.. kiedy idzie się do niej z wizytą ona nie ruszy sie z miejsca żeby oglądnąć twarz( ja akurat miałam największy problem właśnie z nią). Nie jest też zbyt wylewna w rozmowie. Leki przepisuje drogie, w zależności jakie ma w najnowszym katalogu. Wizyta zajmuje 5 min, no chyba że jest się osobą starszą wtedy ma się szansę na 20 min.. Ja osobiście nie polecam.

Wystaw opinię

Musisz podać wszystkie oceny

Zanim dodasz opinię

1. Nie dodawaj opinii pod wpływem emocji. Często taka opinia jest nierzetelna.
    2. Postaraj się ocenić lekarza jak najobiektywniej.
    3. Postaraj się ocenić każdy 6 z elementów wizyty oddzielnie.
    4. Pamiętaj, że nie zawsze nieuprzejmy lekarz jest niekompetentny.
    5. Pamiętaj, że nie zawsze krótka wizyta jest nieskuteczna.
    6. Gdy jesteś niezadowolony z wizyty, napisz co było nie tak i dlaczego.
    9. Opinie bez adresu e-mail mogą zostać usunięte przez lekarza.
    display statlastseen stat