Anna Kubacka

Ilość poświęconego czasu
Średnia:
3.95
11 opinii

Uważam że Pani nie potrafi dobrze ocenić stanu pacjenta, postawiła błędną diagnozę i przepisała niewłaściwy lek czym mogła zrobić dużą krzywdę- absolutnie nie nadaje się do leczenia małych dzieci!!!!!!!!!!!! Może dla dorosłego błędna diagnoza oznacza więcej wydanych pieniędzy o tyle w przypadku małego dziecka kończy się to szpitalem!!

Po pierwszej wizycie byłem raczej sceptycznie nastawiony, ale później okazało się, że pani doktor na prawdę wie co robi. zdecydowanie polecam :)

Pani doktor zwykle przyjmuje pacjentów powiedziała bym hurtowo. Pacjenci są rejestrowani chyba co 5 minut. W moim przypadku było zaskoczenie, Pani doktor zaangażowała się w leczenie mojej łuszczycy. Od razu w tym samym dniu zaczęłam naświetlania ( za które płaci fundusz), dostałam leki, które naprawdę mi pomogły.

Dzięki Pani doktor przypisują bardzo tanią robioną w aptece maść wyleczyła mnie z okropnego atopowego zapalenia skór. dobrała odpowiednie kosmetyki i do dziś mam problem ze skórą z głowy.

Wspaniały oraz kompetentny lekarz.Poświęca wiele czasu pacjentom.Polecam panią Doktor,przez wielkie D.Więcej takiego formatu specjalistów sobie życzmy.Pozdrawiam.Pacjentka.

Byłem pierwszy raz ,mam problem z grzybicą języka ,jestem zadowolony.

Pani doktor to bardzo miła osoba.Leczę u Pani doktor różne problemy skórne, z przerwami od paru lat i to skutecznie. Ostatnio pojawił się problem z wypadającymi włosami.Pani doktor obejrzała skórę głowy, przeprowadziła ze mną wywiad, zleciła zrobienie badań, czy przypadkiem nie mam problemów z tarczycą, co tłumaczyło by nadmierne wypadanie włosów.Zaleciła dwie papki na skórę głowy, 5 zł za sztukę,zatem nie są to moim zdaniem, drogie lekarstwa oraz jakiś żel i tabletki. W sumie cenowo wyniosło to około 80 zł. Reasumując stwierdzam, iż nie jest to leniwa osoba i naprawdę jest dobra w swoim fachu. Polecam!!!!!!!

Świetna specjalistka. Od trądziku super

byłam tam jeden raz i ostatni.NIE POLECAM

Może nie do końca super wizyta, ale pomogła mi bardzo!!!! Mam problemy z twarzą (zawsze mówiono, że trądzik młodzieńczy i samo przejdzie!!!) Przygotowywałam się do slubu i bardzo zależało mi na "wyczyszczeniu" twarzy, pleców... Pani Doktor leki dobrała odpowiednio, obejrzała plecy, dekold, ręce, twarz... pytała jak sie odżywiam itp. Owszem - poradziła mi dość drogie kosmetyki (chyba je promuje), ale przecież nie musiałam ich kupować - mój wybór. A i bez tych kosmetyków się obeszło i było super. Bardzo ejstem zadowolona z rezultatów. Może i wizyta nie trwa długo, ale przecież nie idę tam na kawę i pogaduchy! Skoro dowiedziałam sie wszystkiego co chciałam to wizyte kończę i jestem zadowolona... Nie wiem jaka jest skuteczność pani Doktor przy leczeniu powazniejszych chorób, ale polecam.

P. dermatolog to dość wygodna osoba.. kiedy idzie się do niej z wizytą ona nie ruszy sie z miejsca żeby oglądnąć twarz( ja akurat miałam największy problem właśnie z nią). Nie jest też zbyt wylewna w rozmowie. Leki przepisuje drogie, w zależności jakie ma w najnowszym katalogu. Wizyta zajmuje 5 min, no chyba że jest się osobą starszą wtedy ma się szansę na 20 min.. Ja osobiście nie polecam.

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny