lekarz Anna Kubacka

Opinii11
3,6
3,5

05.09.2012

Uważam że Pani nie potrafi dobrze ocenić stanu pacjenta, postawiła błędną diagnozę i przepisała niewłaściwy lek czym mogła zrobić dużą krzywdę- absolutnie nie nadaje się do leczenia małych dzieci!!!!!!!!!!!! Może dla dorosłego błędna diagnoza oznacza więcej wydanych pieniędzy o tyle w przypadku małego dziecka kończy ...

Uważam że Pani nie potrafi dobrze ocenić stanu pacjenta, postawiła
błędną diagnozę i przepisała niewłaściwy lek czym mogła zrobić
dużą krzywdę- absolutnie nie nadaje się do leczenia małych
dzieci!!!!!!!!!!!! Może dla dorosłego błędna diagnoza oznacza więcej wydanych pieniędzy o tyle w przypadku małego dziecka kończy się to szpitalem!!

27.06.2012

Po pierwszej wizycie byłem raczej sceptycznie nastawiony, ale później okazało się, że pani doktor na prawdę wie co robi. zdecydowanie polecam :)

15.06.2012

Pani doktor zwykle przyjmuje pacjentów powiedziała bym hurtowo. Pacjenci są rejestrowani chyba co 5 minut. W moim przypadku było zaskoczenie, Pani doktor zaangażowała się w leczenie mojej łuszczycy. Od razu w tym samym dniu zaczęłam naświetlania ( za które płaci fundusz), dostałam leki, które naprawdę mi pomogły.

30.05.2012

Dzięki Pani doktor przypisują bardzo tanią robioną w aptece maść wyleczyła mnie z okropnego atopowego zapalenia skór. dobrała odpowiednie kosmetyki i do dziś mam problem ze skórą z głowy.

14.07.2011

Wspaniały oraz kompetentny lekarz.Poświęca wiele czasu pacjentom.Polecam panią Doktor,przez wielkie D.Więcej takiego formatu specjalistów sobie życzmy.Pozdrawiam.Pacjentka.

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Dermatolog Legnica"?

Złotoryjska 194

A.Asnyka 8