Bardzo uprzejma, sympatyczna i miła Pani doktor. Mimo wieku - nawet jako nastolatka - mogłam spokojnie opowiedzieć jej o wszystkich obawach. Chodzę do niej od 4 lat. Dopytuje jak znoszę dany lek, czy robię wszystkie badania na bieżąco (o to bardzo dba). Lekarz godny polecenia!

Pani doktor była moim pierwszym lekarzem,może dlatego,że to kobieta,wiec jako nastolatka bardziej bylam przychylna kobietom ;p leczyla mnie kilka lat.. w miedzyczasie zrobiła kilka badan,od samego poczatku leczyla nadzerke,ktorej nie wyleczyla do dzis pomimo,ze probowalam wielu lekarstw.. zrobila tez miedzy innymi badanie tarczycy poniewaz od zawsze mam problemy z okresem a juz po odstawieniu tabletek-nawet nie mowie.Po obejrzeniu wynikow badan stwierdzila ze wszystko jest ok,wiec bardzo sie ucieszylam..ale potem pojawily sie problemy z zajsciem w ciaze,wiec postanowilam,ze zasiegne porady u innego lekarza.. I dopiero tam dowiedzialam sie jasnosci.Tam dowiedzialam sie,ze tarczyca ma duzy wplyw na zajscie w ciaze,a jak sie okazalo,gdy spojrzalam w moje wyniki badan od pani doktor,moja tarczyca byla duzo ponizej normy.. Na dzien dzisiejszy przygotowuje sie do pierwszej wizyty w klinice leczenia nieplodnosci w Katowicach. Tam najpierw zbada się moj facet,a potem zobaczymy co leczyc.. SUMUJĄC MOJA WYPOWIEDZ-NIE POLECAM.

Pani Sprus jest doskonałym lekarzem,potrafi nie tylko dobrze leczyc ale tez ma wspaniale podejscie do pacjenta.

Pani doktor nie zdiagnozowała u mnie nadżerki, która była już tak zaawansowana, że miałam plamienia w trakcie cyklu. Zamiast tego leczyła mnie antybiotykami (wzięłam prawie całą aptekę), bo ciągle miałam infekcje (spowodowane nadżerką, ale tego dowiedziałam się już od innego lekarza). W tej chwili czeka mnie wymrażanie nadżerki i odbudowanie flory bakteryjnej, która jest w opłakanym stanie po długotrwałej antybiotykoterapii. Badanie jest nieprzyjemne (za duży wziernik), a ostatnią cytologię zrobiła mi ponad dwa lata temu mimo nawracających się stanów zapalnych. Jest uprzejma, ale niekompetentna niestety.

Pani Doktor jest rewelacyjnym lekarzem polecam wszystkim. Chodzę do niej od 8 lat mimo tego, ze musze dojeżdżac 40 km:)

Mimo dojrzałego wieku jest "na bieżąco", ma doskonałe podejście do pacjentek, zarówno tych na pierwszej wizycie, jak i dojrzałych kobiet. Po przekroju wiekowym jej pacjentek widać, że matki polecają ją córkom, sama zresztą tak do niej trafiłam. Każdej pacjentce poświęca dużo uwagi, odpowiada na wszystkie pytania, nie boi się polecić innej przychodni z lepszym sprzętem, jeśli jest taka potrzeba. Ma ogromne doświadczenie, sama rodziłam się pod jej okiem, a było to 30 lat temu. Rzeczy, które mogą odstraszać: - wiek - nałóg tytoniowy (nie pali w gabinecie, ale robi przerwy ...

Rzeczy, które mogą odstraszać:
- wiek
- nałóg tytoniowy (nie pali w gabinecie, ale robi przerwy na dymka w rejestracji)