lekarz Anna Kwiatek-Dąmbska

Pediatra, Endokrynolog

Serdecznie nie pozdrawiam Pani doktor, nie pojawiła się w dniu w którym miałem umówioną wizytę endokrynologiczną. Dodam tylko że w zeszłym tygodniu dzwonili 2 razy żeby potwierdzić wizytę, a na 30min przed spotkaniem ją odwołali. MultiMedica tlumaczy się że rano wysyłali sms do pacjentów co jest kompletnym kłamstwem bo żadnego smsa nie dostałem. Lekarze na fundusz robią sobie żarty z pacjentów dlatego lepiej zapłacić za wizytę prywatnie i mieć spokojną głowę.

Cudowny człowiek i wspaniały lekarz.Godna polecenia innym pacjentom.

Cudowny człowiek i wspaniały lekarz.Godna polecenia innym pacjentom.

Po prostu fantastyczna Pani doktor ,godna polecenia każdemu.W pełni kompetentna ,a jednocześnie b.sympatyczna.

Zdecydowane 5+ dla Pani Doktor! Pełen profesjonalizm, a jednocześnie ogromna uprzejmość. Niesamowite podejście do pacjenta.

Zdecydowane 5+ dla Pani Doktor!
Pełen profesjonalizm, a jednocześnie ogromna uprzejmość.
Niesamowite podejście do pacjenta.

Gorąco polecam. Dzięki opiece i kompetenci Pani doktor mogłam "wreszcie" zajści w ciążę. Dziecko jest zdrowe. Pani doktor jest również endokrynologiem dziecięcym.