Nie polecam tego miejsca. Leczyłem ząb, który ostatecznie musiałem poprawić u innego stomatologa, bo pani doktor nie widziała i nie chciała przyznać się do swojego błędu, a po 2 tygodniach od wizyty ząb rozbolał mnie tak samo jak bolał przed. W gabinecie nie ma asystentki, lekarka sama wszystko robi, co znacznie wydłuża wizytę. Gabinet przestarzały.Nie wrócę tu napewno.

Przestrzegam przed tym miejscem. Przez nieumiejętne działanie nie udało się odbudowac pękniętego zeba i trzeba było wstawiać koronę, która także zostala opracowana zle. W efekcie straciłam bardzo dużo nerwow i czasu (leczenie trwało ponad 2 miesiace). Dodatkowo Dentystka uszkodziła mi 3 zdrowe zęby w związku z próba dopasowania zle wykonanej korony. Nigdy żaden dentysta nie wyrządził mi tyle krzywdy.

extra super lekarz,komunikatywny,konkretny polecammmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

extra

extra super, bardzo fanjny lekarz cierpliwy wzbudzający zaufanie