lekarz Anna Lewandowska

To prawda w tym gabinecie jest fuszerka ,pani doktor niby mila ,ale juz taki kit wciska ,ze szok . robilam protezke u tej pani ,nikomu nie polecam ,wyrzucenie kasy w bloto .Technicy przemadrzali a zero!!!!!umiejetnosci

Polecam!!! Chodzę do pani doktor ja i cała rodzina, część też państwowo. Pani doktor zawsze podchodzi do problemu bardzo poważnie, omawia możliwości i DOPASOWUJE je do 'kieszeni' pacjenta.Moje wypełnienia, nawet te zakładane 5-6 lat temu siedzą.To bardzo dobry stomatolog.

Pani doktor uratowała mi zęba, który przez innego lekarza został spisany na straty. Wyleczyła mi wszystkie zęby.Żadna, powtarzam żadna plomba nie wyleciała. Od roku nie wiem co to ból.Przyprowadziłam do niej moje bardzo bojące dziecko,które teraz nie może doczekać się kolejnej wizyty. Oby takich lekarzy było więcej.

Oby takich lekarzy było więcej.

Szanowna Pani Lewandowska uważa się za wszechwiedzącą, ale nie pojawia się na umówionej wizycie! Zamiast niej lakowanie zębów przeprowadziła "pomoc dentystyczna" i poparzyła dziąsła mojemu dziecku. SKANDAL!

SKANDAL!

Strzeżcie się ,pani "fuszerki"!Zrobiłam zęby u tej pani na tydzień przed wakacjami i po tygodniu wszystkie musiałam poprawiać,będąc na wczasach.Zdecydowanie nie polecam!

Polecam , pzremiła osoba mozliwość leczenia wad zgryzu.

Polecam , pzremiła osoba mozliwość leczenia wad zgryzu.

Rewelacyjna pani stomatolog, perfekcyjny lekarz a do tego z ludzka twarzą, polecam i dla dziecka i dla dorosłego.

Bardzo polecam. Pani doktor leczy zęby moje, mojego męża(!), odwiedza ją też mój 6-letni syn. Jest delikatna, uprzejma i bardzo dokładna. Dla mnie swego rodzaju rekomendacją był widok wychodzącego z gabinetu dziecka po borowaniu, które było uśmiechnięte.