Anna M Buszkiewicz

Logopeda, Neurologopeda

Bardzo skrupulatna Pani Doktor, przeprowadzony dokładny wywiad , badanie i podsumowanie naszego spotkania plus zalecenia. Nasz problem dotyczył nieprzybierania na wadze 4 tygodniowego synka, dzięki wsparciu i pomocy dr Buszkiewicz została uratowana moja laktacja. Dziękujemy ogromnie i pozdrawiamy. Rodzice Janka W.

Bardzo polecam ! Pani Neurologopeda z sercem. Miła i zaangażowana do tego świetnie przygotowana do diagnozy. Nie śpieszy się, skupia się na dziecku i rozmowie z rodzicem. Warto skorzystać ,gdy ma sie jakies wątpliwosci. Alina Buczek

Bardzo polecam !
Pani Neurologopeda z sercem.
Miła i zaangażowana do tego świetnie przygotowana do diagnozy.
Nie śpieszy się, skupia się na dziecku i rozmowie z rodzicem.
Warto skorzystać ,gdy ma sie jakies wątpliwosci.
Alina Buczek

Wszystkim rodzicom,ktorzy martwią się o rozwój mowy swojego dziecka polecam p.Anię Buszkiewicz. Właściwa osoba na właściwym miejscu. Pani Ania jest sympatyczną,ciepłą osobą,która szybko nawiązała kontakt z synkiem. Zajęcia są prowadzone w towarzystwie rodzica, a rodzic wie jak ćwiczyć w domu. Przed terapią profesjonalnie przeprowadzony wywiad,uważnie i bez pośpiechu.Potem dokładne wytłumaczenie „problemu” i zaproponowanie ćwiczeń w domu. Jestem bardzo zadowolona!

Właściwa osoba na właściwym miejscu.
Zajęcia są prowadzone w towarzystwie rodzica, a rodzic wie jak ćwiczyć w domu.
Jestem bardzo zadowolona!

Rzadko wchodze na tego typu strony,ale chcialam sie podzielić swoja opinią.Jesli szukacie Panstwo dobrego specjalisty od rozwoju to naprawde warto skorzystac z wizyty u Pani Ani.Niesamowicie nam pomogła,ocenia wiele rzeczy u dziecka i jak sie okazało problem syna wcale nie był tylko w mowie.Wiem co mam teraz robic i czuje,ze to były dobrze wydane pieniadze. Jestem niesamowicie zadwolona,polecam kazdemu! Monia J.

Jestem niesamowicie zadwolona,polecam kazdemu!
Monia J.

DIAGNOZA DOKLADNIE I FACHOWO PRZEPROWADZONA, BEZ POSPIECHU,W MILEJ ATMOSFERZE.PANI NEUROLOGOPEDA BARDZO SKRUPULATNA,WSZYSTKO WYJASNIA. JESTEM MILE ZASKOCZONA,CHOC TERAPIA U CÓRKI NIE BEDZIE WYMAGANA,TO TAKIEGO SPECJALISTĘ WARTO POLECIĆ ALINA NOWAKOWSKA

ALINA NOWAKOWSKA

Szczerze polecam! Pani Dr jest dokładna i wnikliwa,terapia prowadzona profesjonalnie. Skutecznie rozwiązała problem niewyraźnej mowy naszego 7 -letniego syna.

Szczerze polecam!
Pani Dr jest dokładna i wnikliwa,terapia prowadzona profesjonalnie.
Skutecznie rozwiązała problem niewyraźnej mowy naszego 7 -letniego syna.

Neurologopeda godna polecenia Dokładna, wnikliwa,przygotowana do wizyty,zainteresowana problemem dziecka. Terapia naszego malucha trwała prawie 3 lata,ale dziś Maks jest zdrowym gadułą,a nie wcześniakiem ,który miał nie mówić!

Neurologopeda godna polecenia
Dokładna, wnikliwa,przygotowana do wizyty,zainteresowana problemem dziecka.

Bardzo dobra w tym co robi i przede wszytskim ..wie co robi ,nie ściemnia, nie naciąga , pomocna dziecku i nam .polecam, pełen profesjonalizm Jacek Nowaczynski

Jacek Nowaczynski

Rewelacyjna Pani Doktor!Potwierdzam ,że bardzo dokładna i sumienna.Z terapii jestesmy bardzo zadowoleni/.Po drodze bylo kilku "specjalistow",ale tylko ona tak naprawde spojrzała na naszą Gabrysię całosciowo. Jak sie okazalo problem nie tkwił tylko w złej mowie...Dziekuje Pani Doktor ogromnie,bo wiem teraz ze istnieja jeszcze bezinteresowni specjalisci. Pozdrawiamy ,Gabrysia z rodzicami

Pozdrawiamy ,Gabrysia z rodzicami

Właśnie skończyliśmy terapię u Pani Ani i muszę to napisać,gdyż czuję się w obowiązku, by innym pomoc w wyborze terapeuty.My zanim trafiliśmy do Pani Ani przeszlismy wyboista drogę "specjalistow". Ostatecznie trafilismy do logopedy tzw. ostatniej próby(mielismy juz dosyc, my i nasze dziecko)!Nie wiedzielismy co robić, gdzie tkwi problem... Juz na samym poczatku bylo inaczej, zebrano z nami szczegółowy wywiad, poswiecono nam czas...czulismy sie wysłuchani.Terapia trwała równo rok, ku naszemu zaskoczeniu postepy były widac bardzo szybko, az trudno było uwierzyc ze można(!), tego co sie nie udało tak długo.Pani Ania zawsze świetnie przygotowana, wiedziała co robi na kazdym kroku terapii,patrzyła na synka całosciowo, pomagała w wielu niedociagnieciach,słuchała dziecka i dopasowywała się do jego umiejetnoci. Jestesmy bardzo zadowoleni i polecamy wszystkim znajomym.Takich specjalistów warto znać!Oby było ich więcej...