lekarz Anna Mikołajczak

Niezwykłe zaangażowanie, wnikliwość z jednoczesnym uprzejmym i ciepłym podejściem do pacjenta i rodzica sprawiają, że mam pewność, iż moje dzieci zawsze były i są w dobrych rękach. Porady zawsze wyważone i widać, że poparte wciąż aktualizowaną najnowszą wiedzą. Super lekarz.

Pani doktor leczy moją córkę ponad 10 lat.Zastępuje nam alergologa, dermatologa i wiele innych specjalistów- w zależności od potrzeb.NIGDY SIĘ NIE POMYLIŁA.Mam po prostu wiedzę i intuicję.Szkoda, że nie jest naszym lekarzem rodzinnym:(

mam do Pani pełne zaufanie jeśli chodzi o leczenie mojej córeczki

mam do Pani pełne zaufanie jeśli chodzi o leczenie mojej córeczki

Wspaniały lekarz.Miła,świetne podejście do dziecka,bardzo kompetentna.Nie ma problemu z przyjazdem do dziecka w każdej chwili.Naprawdę szczerze polecam!

Bardzo dobry pediatra. Miła i uprzejma, zwróciła uwagę na coś, czego poprzedni lekarz nie zauważył. Trafnie postawiła diagnozę. Godna polecenia

IMO Najlepszy pediatra w Inowrocławiu. Kilka lat temu uchroniła moja córkę przed pobytem w szpitalu z powodu rzekomego zapalenia płuc wywróżonego przez pania Husową... Teraz leczy równiez mojego synka i bardzo jestem zadowolona. Korzystam z jej usług prywatnie, bo nie mogę inaczej z braku wolnych miejsc. I tylko czasem mnie złości, że nie chce wziąć pieniędzy za wizytę :-) Polecam tego lekarza, bo to lekarz z powołania jest! Magda

Polecam tego lekarza, bo to lekarz z powołania jest!
Magda

Taka sobie. nawet dobra.nie drogo bierze za wizyte, bo tylko 40 - 50 zł.

Taka sobie. nawet dobra.nie drogo bierze za wizyte, bo tylko 40 - 50 zł.

Wspaniały lekarz ! Leczę u Pani doktor dwójkę dzieci i stwierdzam , że jestem pod olbrzymim wrażeniem. Bardzo opiekuńcza, troskliwa, po prostu wzór. Niech inni lekarze się od Niej uczą ! Dziękuję Bogu , że mnie do Niej skierował ! ! ! Pozdrawiam

Pozdrawiam

Super. Pani doktor trafnie postawiła diagnozę. Wizyta prywatna, Byliśmy trzy razy, ale zapłaciliśmy tylko za jeden raz (podczas jednej choroby). Pani doktor po prostu chciała sprawdzić czy leki przepisane pomagają. Jesteśmy bardzo zadowoleni. Szkoda tylko, że nie możemy się zapisać państwowo, bo nie ma miejsc. Prywatnie będziemy korzystać na pewno.