lekarz Anna Minkner

Neurolog dziecięcy, Neurolog

Jaka cena za wizytę u Pani doktor? W styczniu 2021 było to 180zl a teraz? Przy zapisie zapomniałam zapytać

Pani dr jest dość specyficzna w mojej ocenie co nie oznacza nic złego. Do pani dr trafiliśmy z 8 msc dzieckiem po napadzie drgawkowym. Obecnie dziecko leczone na padaczkę. Uważam że pani dr jest lekarzem z powołania, jest miła rzeczowa, sama opowiada wszelkie szczegóły choroby tak że nie trzeba już o nic pytać. Chodzimy do pani dr prywatnie i uważam że nie zdziera z nas. To prawda można się dodzwonić tylko w poniedziałki po 19. Ale w naszym przypadku jak coś się dzieje pisze jej sms i zawsze oddzwania mimo że nie jest to poniedziałek. Czuję że jesteśmy pod dobra opieką.

Doskonały lekarz .Wzorowe podejście do małego pacjenta .Spokojna i pogodna - co,tak ważne w kontakcie z małym pacjentem. Dziękuję.

Bardzo miła i kontaktowa pani doktor. Prowadzi nasze dziecko od kilku lat i ogólnie jesteśmy zadowoleni.

Nie żebym się czepiał. Bo szukam dobrego neurologa. I być może ta pani jest dobrym neurologiem. Ale z 26 opinii aż połowa to zapytania o kontakt, czyli nic nie mają wspólnego z opinią na temat pani Doktor (a punkciki zostają :/)

Najlepszy lekarz z jakim miałem do czynienia. Na wizytę z dzieckiem poświęciła 45min. Dla tych którzy szukaja kontaktu: dzwonić tylko w poniedziałki po 19. 600358672

Najlepszy lekarz z jakim miałem do czynienia.

Prosze o numer kontaktowy do pani doktor na ulicy Andersa. Bardzo pilna sprawa 8-latka po wypadku samochodowym. Prosze wysłać na adres marikab23b@interia.eu Z góry serdecznie dziękuję

Z góry serdecznie dziękuję

Witam czy ktoś z państwa mógł by mi podać do pani dr.Minkner. na e-maila: Monikakraj30@wp.pl była bym wdzięczna bardzo

Jeśli może ktoś podać aktualny nr do Pani doktor, bardzo proszę, widzę że opinie o niej są jak najbardziej pozytywne, i chciałabym skorzystać z jej porady odnośnie 2,5 letniego synka, mail: olekpawlo@wp.pl

Witam, bardzo proszę o jakis aktualny numer do pani doktor bo pod ten podany na stronie nie mozna sie dodzwonic. marzena_f2210@onet.pl