lek. dent. Anna Mleczko

Ponoć Pani stomatolog, ponoć ma wiedzę, ponoć jest z powołania..... bzdura! Aroganckie podejście do pacjenta ! Jeszcze nigdy nie widziałam na wizycie prywatnej takiej ignorancji. Brak profesjonalizmu jak i prezentacji - Pani Aniu! Wypadałoby chociaż ubrać fartuch lekarski nie wspominając o jakimś wyciszeniu drzwi gabinetu. Komentowanie czyjegoś uzębienia do innych pacjentów jest mocno nie na miejscu. Za to zachowanie nie należy się nawet jedna gwiazdka. Kompletny brak profesjonalizmu! Nie polecam!

Przez lata chodziłam do tej Pani. Miła nad wyraz, czasami infantylna w obyciu. Wydawało mi się że jest w porządku specjalistą dopóki nie poszłam do innego. U Pani Ani zawsze bolało. Nie wiem czy oszczędza na znieczuleniu czy jest niedelikatna ale teraz leczenie zębów nie wiąże się ze stresem. No i raz pod koniec leczenia zęba powiedziała mi że dopiero zrobiła mi kanał... to mnie wkurzyło, że nie wiedziałam tego wcześniej. Odnosiłam wrażenie, że każdy pacjent siedzi tam jak na gorącym krześle. Na szybko i nastepny proszę. Ogólnie z perspektywy czasu nie polecam.

Pani doktor pomimo mlodego wieku, moglaby byc wzorem kompetencji, grzecznosci dla wszystkich dentystow w Polsce.

Najlepsza dentystka w miescie,leczy tanio ale nie co tam tym idzie byle jak,zawsze da jakis gratis(plomba,czyszczenie kamienia,znieczulenie),traktuje ludzi jak czlowiek a nie jak lekarz,nie patrzy zeby sie dorobic tylko na to zeby obie strony byly zadowolone,nigdy! nie mialam problemow z zebami ktore Pani doktor leczyla,z reszta Ci ktorzy chcieli by zrobic reklamacje pewnie bylaby pozytywnie rozpatrzona,a Ci ktorzy pisza ze jest niekompetentna bo nie wyrywa zebow nie wazne czy mleczaki czy zeby stale niech sie pukna w glowe,nigdy nie poszlabym wyrwac zeba do kobiety , jeszcze takiej drobnej,do rwania zeba musi byc facet jak dab zeby poszlo szybko i sprawnie!

w zasadzie pani dr jest miła... chociaż dawniej jak pracowała jeszcze w przychodni i dopiero otwierała gabinet prywatny-miła więcej czasu dla pacjenta i dłużej przyjmowała. rzeczywiście pani dr nie wyrywa zębów-w trudnych przypadkach u dorosłych rozumiem, ze czasem potrzebny chirurg, ale u dzieci z mleczakiem nie powinno być problemu-a jednak jest... zgadzam się ze pani dr zawsze znajdzie dużo ubytków, nawet chce borowac mleczaki przednie u dzieci :) zła jest jeżeli chodzi się do innego dentysty, a do niej się przyjdzie sporadycznie. (bo np. nie ma dentysty do którego się chodzi). poszłam z dzieckiem 5 letnim - chciałam zapłacić za wizyte , ale pani dr wpisała w karte ze to była wizyta z NFZ wiec nie zapłaciłam-ale za zabawke która córka miała sobie wybrać-pani dr zażyczyła sobie 5 zł bo "nfz jej za to nie zwróci". 5 zł nie majątek, ale dziwne uczucie zostało...

Co tu wiele się rozpisywać.......najlepszy lekarz,człowiek o ogromnym sercu ...jak dobrze ze mamy takiego fachowca w Tarnowie.

Moje dziecko bardzo sie do niej zraziło ja tak samo !! Nie polecam tej dentystki nikomu ;( chce baba zarobic tylko zero wkładu

Moje dziecko bardzo sie do niej zraziło ja tak samo !!
Nie polecam tej dentystki nikomu ;(
chce baba zarobic tylko zero wkładu

Wspaniala pani dentystka, mila i kompetentna.

Wspaniala pani dentystka, mila i kompetentna.

Pani Doktor czy trzeba czy nie trzeba, zawsze znalzała wiele ubytków kiedys ja sprawdziłam, kiedy ona wyszukała mi 9 ubytków inny stomatolog znalazł tylko 2. ale wtedy była lekarzem na dorobku widać bnyło jej to potrzebne, jednak kiedy zostawiła mi narzędzie w zębie przelało to czarę goryczy. jest miła ale chyba to nienajwazniejsze.

Jest to wspaniała kobieta z klasą, miła uprzejma i bardzo sympatyczna, porozmawia z pacjętem. A co do jej roboty, mogę Panią Anie każdemu polecić. Nie mam co się bać jest bardzo delikatna. Wykonywanując zabieg to jest MISTRZOSTWO!, takiej operatywności i zwinności w rękach u żadnego stomatologa NIGDY! nie widziałam, w szczególności u takiej kobiety. Ma smykałke i lubi to robić, widać gołym okiem. Pełen profesjonalizm. Mogę spokojnie teraz mienić stomatologa (stary materiał się wyczerpał) mam nowego, zostaje przy Pani Ani ;) Jestem zachwycona! :D