dzięki Pani Molskiej moja córeczka dziś "słyszy mój szept i cały świat" - to usłyszałam od dr Molskiej przed zabiegiem - i miała rację. polecam.polecam.polecam.

Trudno mówić o jednoznacznej ocenie wizyty. Gdyż trafiłam do Pani doktor z zatkanym uchem przez woskowinę, niestety po jednym dniu od wizyty wystąpił silny ból ucha do takiego stopnia, że trafiłam na pogotowie. Okazało się zapalenie przewodu słuchowego. Tego typu schorzenie nie powstaje samo z siebie (nadmienię nie jestem pływaczką). Nie oceniam, Pani Doktor ale drugi raz do niej nie trafie. i Raczej nie polecę innym.

Zdecydowanie polecam Panią doktor, ma super podejście do dzieci, właściwą ocene choroby i jesli bede kiedys jeszcze musiał skorzystać z laryngologa , napewno do nie pójde

Do doktor Molskiej trafiłam z moją 3,5 roczną córcią,4 miesiące temu,tak miłego,uprzejmego,a zarazem kompetentnego lekarza do tej pory nie spotkałam.Pani doktor ma fantastyczne podejście do dzieci,zawsze znajdzie czas by porozmawiać z dzieckiem.Dzięki pani doktor moja córka wróciła do zdrowia.Dziękuje Pani Doktor

Bardzo dobry lekarz. Niedawno byłem na wizycie u niej z problemami z nosem, dała mi leki drogie (koszt ponad 100zł) ale skuteczne. Po pewnym czasie od początku przyjmowania brak sladów kataru

reweelacyjnna!!!!!! w 100% dobrane leczenie, moje dziecko juz po 2 wizytach zaczelo wracac do zdrowia juz dwukrotnie uchronila go od drenazu uszu !!!! sluchajcie wszytkiego co mowi, stosujcie sie do polecen Pani doktor , nic nie poddawajcie w watpliwosc a sukces gwarantowany!!!!! dziekujemy Pani Doktor

lekarz laryngolog Anna Molska bardzo dobry specjalista,mój 4- letni syn otrzymał właściwe leczenie, jego stan się poprawił bez stosowania doustnych antybiotyków. Lekarz kobieta z sercem podchodzi do leczenia dziecka. Zleca właściwe badania. Wspaniale mieć takiego lekarza. Polecam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Potwierdzam bardzo dobre podejście. Trudno tu nawet mówić o samym podejściu - ja chyba tego nie wyłapuję za to mój syn zachowuje się u niej nad podziw zgodnie.

Potwierdzam bardzo dobre podejście.

Rewelacyjna. Żadnemu lekarzowi przed Nią nie udało się porządnie zbadać mojej prawie 3 letniej córki(dokładne badanie gardła z lustereczkiem). Wspaniałe podejście do dzieci. Jesteśmy dopiero po pierwszej wizycie ale efekty leczenia już są widoczne.

Jest naprawde super specjalistą, prowadzi mego 3,5 letniego synka, który ma kłopoty z uszkami.