mgr Anna Mura

moze i prywatnie za kase fajna ale publicznie masakra mam złe wspomnienia

moze i prywatnie za kase fajna ale publicznie masakra mam złe wspomnienia

kompetentny lekarz zajmujący się kompleksowo pacjentem ,delikatna ,wytłumaczy problem polecam

Doktor Anna Mura leczy mnie od kilku lat. Chodziłam do niej od 16 roku życia. Potem miałam przerwę bo wyjechałam. Leczyłam się u wielu lekarzy, ale to Ona jest rzetelna, kompetentna i delikatna. Wróciłam do niej z trudną sytuacją jajników. Udało się wszystko wyleczyć, a dziś mam śliczną i zdrową córeczkę. Dzięki Jej wsparciu ciąża przebiegła znakomicie.

Bardzo dobra,miła i kompetentna pani doktor. Ponadto bardzo ciepła osoba. Dzięki niej mam mój skarb, po długoletnich staraniach o dziecko. Cesarka w Jej wykonaniu przebiegła szybko, sprawnie i bez problemów. Dzikękuję!

Bardzo miła i świetna pani ginekolog. Była przy moim porodzie i gdzyby nie ona to niewiem czy tak szybko bym urodziła....

Bardzo miła i świetna pani ginekolog.