NIE POLECAM ! Gdyż Pani Mura jest nie miła i traktuje zwykłych ludzi jak łajno.

NIE POLECAM ! Gdyż Pani Mura jest nie miła i traktuje zwykłych ludzi jak łajno.

Chodzę do Pani doktor z moją ciążą i jestem bardzo zadowolona z tego, że do niej trafiłam. Jest naprawdę bardzo sympatyczna, ciepła, a do tego kompetentna i rzeczowo odpowiada na każde pytanie (chociaż nieraz zasypuję ją dosyć głupimi dla kogoś innego pytaniami, ale dla mnie bardzo ważnymi). Z szczerym sercem polecam ją każdej kobiecie!!!

Bardzo miła pani doktor,bardzo polecam:)

Bardzo miła pani doktor,bardzo polecam:)

Była moim pierwszym ginekologiem. Później nasze drogi się rozeszły. Chodziłam do różnych lekarzy. każdy twierdził, że jestem w ciąży i chodziłam przynajmniej 2 razy w ciągu miesiąca na badanie krwi. Za każdym razem test wychodził negatywnie. Aż w końcu znów trafiłam do Pani doktor. Od razu podczas pierwszego badanie wykryła nieprawidłowości w moim układzie rozrodczym. Później zaszłam w ciążę. Zawsze mogłam liczyć na pomoc gdy miałam jakieś wątpliwości. Czy to telefonicznie czy podczas wizyty. Mąż był obecny podczas każdego badanie i usg. Zawsze jestem mile zaskoczona, gdy odbiera telefon i witam mnie słowami: Dzień dobry Panie Weroniko. Pomaga, wspiera, tłumaczy i ostrzega w równie miły sposób. Nie ma różnicy czy to jest wizyta prywatna czy państwowa. Najfajniejsze jest jak podczas wizyty pytanie się co tam u małej słychać? Zawsze :))
POLECAM Z CAŁEGO SERCA !!!! NA PEWNO NIKT SIĘ NIE ZAWIEDZIE :)

dr Mura jest znakomitym lekarzem, znającym się na swoim fachu. Każda wizyta jest profesjonalna, dokładna i fachowa. dr Mura jest bardzo sympatyczna, tłumaczy wszytko szczegółowo i z chęcią do niej chodzę. POLECAM !

Na moja 1 wizyte poszłam do Pani doktor- polecam. W przyszłym tygodniu ide po raz 2 z pewnym problemem więc zobacze czy jest ok w leczeniu.

Leczę się u Pani Doktor prywatnie, gdyż tak łatwiej mi się do niej dostać. Natomiast moja mama, siostry i bratowa chodzą do lekarki państwowo. porównując po wizytach to jak jesteśmy traktowane widać, że dla pani doktor nie ma żadnej różnicy czy ktoś przychodzi do niej prywatnie czy państwowo- traktuje pacjentki tak samo. jest sympatyczna i ciepła, fachowo podchodzi do zgłaszanych problemów, dużo tłumaczy i wykonuje wszelkie potrzebne badania. jest dokładna i delikatna w badaniu, jak i w rozmowie. z pełną odpowiedzialnością mogę polecić panią doktor, gdyż jest to lekarz dzięki któremu, niełatwa przecież wizyta u ginekologa, nie jest taka straszna:)