lekarz Anna Niemczuk-Szczytkowska

Internista, Lekarz medycyny pracy

2,5
2,2
2,1

Nie piszę na ogół opinii, ale tym razem nie mogę pozostać bierna wobec tak wyjątkowej arogancji tej lekarki. Stanowczo odradzam wizyty u „pani doktor”, która zamiast zająć się kwestiami merytorycznymi wyżywa się na pacjentach w sposób urągający wszelkiej przyzwoitości. Wychodząc z przychodni byłam roztrzęsiona i przybita, w tak trudnych dla pacjentów czasach, kiedy umiera po 400 osób w ciągu doby, a tysiące lekarzy naraża swoje życie, aby ich ratować, taka lekarka podstawowej opieki medycznej to zaprzeczenie idei pomocy i bardzo zła wizytówka dla opieki CenterMed.

Bardzo nie miła i arogancka. Jeszcze nigdy w życiu nie trafiłam na takie zachowanie ze strony lekarza. Według mnie, taka osoba nie powinna pracować z ludźmi. Wizytę miałam umówiona na 10:15 a przyjęto mnie dopiero o 10:45. Bardzo slabo się czułam, miałam okropne bóle brzucha i nie byłam w stanie chodzić do pracy. Zamiast wypisać mi zwolnienie, usłyszałam tylko że powinnam się „opanować”. Nie wiem czy to kwestia tego że jestem Szwedką i Pani „lekarka” ma problem z cudzoziemcami i nie zasługujemy na pomoc? Nie polecam.

Bardzo nie miła i arogancka.
Jeszcze nigdy w życiu nie trafiłam na takie zachowanie ze strony lekarza.
Według mnie, taka osoba nie powinna pracować z ludźmi.

Nie polecam.

Lekarz nieuprzejmy, ignorancki i zdaje się wręcz obrażony, że jest proszony o pomoc, opieszały, niechętny. Przyklad: nie zleca zbyt chętnie lub wcale badań, które wydają się być konieczne do oceny stanu zdrowia. Ponadto robi z ludzi hipochondryków, bardzo nieprzyjemny w kontakcie. Szkoda czasu, by go tracic na takiego 'specjalistę'.

Bardzo niemiła Pani doktor, zamiast zająć się pacjentem to komentuje jego wygląd, itp. Wiecznie bez humoru i generalnie nie interesuje się pacjentami. Skończył mi się antybiotyk na zapalenie gardła i jest już lepiej przy czym, żeby choroba nie powróciła trzeba go jeszcze kilka dni brać, niestety Pani doktor stwierdziła, że go nie wypisze, bo nie widzi do tego podstaw. Także w opinii Pani doktor 2 dni leczenia antybiotykiem to dużo. Zdecydowanie odradzam tego lekarza. Z resztą na ul. Świeradowskiej nie ma kolejek do gabinetu, tylko ciekawe czy ich nie ma bo nikt pomocy nie potrzebuje, czy może już dawno odstraszyła ich bardzo "uprzejma" lekarka.

Profesjonalna ocena stanu zdrowia. Lekarz uprzejmy i wyrozumiały. Gdy przepisuje lekarstwa stara się wybierać tańsze odpowiedniki. Dokładnie tłumaczy co dolega i co należy zrobić by jak najszybciej dojśc do zdrowia.

Byłam u tej PANI i nic innego nie przychodzi mi do głowy jak: niemiła, pogardliwa i arogancka. Przyszłam z uśmiechem na ustach, ale jak mierzyła mi ciśnienie to na pewno było podwyższone, tak mnie zdenerwowała. Jak można być takim niemiłym dla ludzi?! Rozumiem jakbym przyszła jak jakaś dama i niewiadomo czego chciała, ale człowiek przychodzi z dobrym nastawieniem, a tu takie traktowanie. Ta Pani powinna zmienić pracę skoro pacjenci są tak pogardliwie przez nią traktowani

Jestem pracownikiem naukowym. Moje pierwsze spotkanie z tą lekarką było bardzo niemiłe i mogę powiedzieć, że była to chyba najgorsza wizyta u lekarza w moim życiu. Pani doktor była zimna, nieprzyjemna i zupełnie niepomocna. Przyszłam z mocno opuchniętą szczęką - w wyniku skaleczenia dziąsła wywiązał się stan zapalny. Powiedziała, że nie przepisze antybiotyku i skierowała mnie do stomatologa. Uprzejmie nadmieniłałam, że konsultowałam sie rano (telefonicznie) ze znajomym lekarzem i ten stwierdził, że na ten stan zapalny trzeba podać antybiotyk, który przenika do kości i lekarz pierwszego kontaktu jest władny to zrobić. Poinformowałam też panią doktor, że mój stomatolog przyjmuje tylko w środy (był piątek) i obawiam się czekać tak długo. Na to pani doktor stwierdziła, że nie widzi wskazań do przepisania antybiotyku, wszystko jest w porządku i wystarczy płukać. Poradziła mi też przekazać tę informację mojemu znajomemu lekarzowi (zdaje się, że nadepnęłam jej na ego). Zapytałam na koniec, czy fakt, że przez pół nocy czułam ostry pulsujący ból i mocno spuchłam, nie wskazuje na to, że zebrała się tam ropa? Pani doktor zimno odpowiedziała w przestrzeń: "może". Po wyjściu z gabinetu natychmiast zażądałam w recepcji zmiany lekarza pierwszego kontaktu.
dr Marzanna Kielar

Czytam te opinie i nie wierzę własnym oczom!! Chodzę do Pani Doktor od kilku lat (najpierw w Palmie, teraz w Centermedzie. I nie daj Bóg, żeby odeszła tak daleko, że musiałabym zmienić lekarza. Jestem starsza osoba, z wieloma chorobami, gadatliwie-dociekliwa. A więc "trudna pacjentka"!! Ale nigdy nie zdarzyło się, żebym została źle potraktowana, jak "nakrzyczała" to słusznie, bo nie zawsze się słucham:( co mi wolno a co nie. Zawsze poświęca mi dużo czasu, słucha co JA mówię i chyba tylko dzięki Niej, dzięki szukaniu odpowiednich leków, badań i specjalistów, mój komfort życia jest na całkiem przyzwoitym poziomie. I żeby była jasność nie jestem rodziną, nie mamy wspólnych znajomych ani interesów. I nigdy nic ode mnie nie dostała!! Fajna Doktorka i miły, życzliwy Człowiek:) Tylko w jednym punkcie obniżyłam ocenę, bo czasem muszę dopytać, żeby upewnić się czy dobrze zrozumiałam:)
Krystyna Lipińska ( nie "anonim"!!)

Pani Doktor nie interesuje się pacjentem. Nie robi praktycznie wywiadu i sama nie słucha. Ma się wrażenie, że ma wszystko głęboko... dodatkowo jest arogancka, krzyczy na pacjentów. Byłam na publicznej wizycie i miała do mnie pretensje, że do niej przyszłam, a nie do kogoś innego... Na koniec powiedziała mi, że jestem gruba, a nie mam nadwagi. Poza tym jej własne zdanie, to jej sprawa - pacjentowi nie powinna takich rzeczy mówić. Nigdy nie spotkałam się z gorszym lekarzem. Zdecydowanie nie polecam. Mam nadzieje, że nigdy jej już na swojej drodze ...

Pani Doktor nie interesuje się pacjentem.

Nigdy nie spotkałam się z gorszym lekarzem. Zdecydowanie nie polecam. Mam nadzieje, że nigdy jej już na swojej drodze nie spotkam. A sama z własnej woli na pewno do niej nie pójdę.

Bardzo niemiła Pani. Od momentu wejścia do gabinetu nawet na mnie nie spojrzała. Kiedy opisałam moje objawy wciąż na mnie nie patrząc stwierdziła "No to trzeba leżec", w końcu mnie zbadała i coś tam zapisała, ale nie powiedziała ani co mi jest ani jak długo mam leżec. Bardzo źle ją oceniam. To smutne, że lekarz nie lubi pacjentów. Rozumiem, że każdy może miec gorszy dzień, ale bez przesady.