lekarz Anna Nowosad

Pulmonolog, Alergolog, Pediatra

2,9

Po pierwszej wizycie jestem bardzo zadowolona z wyboru lekarza dla czternastomiesięcznego dziecka. Wizyta przebiegła w spokojnej i uprzejmej atmosferze. Pani Doktor przeprowadziła ze mną bardzo wnikliwy wywiad, zbadała syna i dokładnie wyjaśniła kierunek działania. Zadawane przeze mnie pytania nie pozostały bez odpowiedzi. Na każde z nich otrzymałam wyczerpującą odpowiedź. Poza wnikliwym badaniem lekarza i trafioną diagnozą równie ważne jest dla mnie jego podejście do dziecka. Pani Doktor nawiązuje kontakt z dzieckiem, oswaja jego niepewność i dopiero wtedy przechodzi do badania. Polecam.

Polecam.

Mało kontaktowa, nieuprzejmąa, zdawkowo odpowiada na pytania , wrażenie że nie słucha tego co się mówi

Jestem bardzo zadowolona, że trafiłam właśnie na Panią doktor. Jest to jedyna lekarz alergolog(a było ich kilku), ktora nie zbagatelizowała problemów syna. Po zmianach, jakie wprowadziła zmiana stanu zdrowia nastapiła właściwe natychmiastowo. Szczegółowo omawia problem oraz kierunek leczenia, poświęca tyle czasu, aby czuć sie właściwie zaopiekowanym pacjentem. Polecam z całego serca.

Za długi czas oczekiwania na wizytę z dzieckiem. Przepisanie tak drogich leków po których dziecko było gorzej wysypane. Zostawiłam 800zl w aptece bez rezultatu. Stan dziecka się wręcz pogorszył. Nie polecam. Źle dobrane leki oraz preparat do spożycia. Syn dostał biegunki która skończyła się szpitalem.

Jednym słowem masakra, Szanowna Pani Doktor pracuje w matopacie, miała to być wizyta prywatna, natomiast po 50 minutach oczekiwania na wizytę po prostu wyszłam, Pani Doktor zamiast przyjmować pacjentów, to chodzi po przychodni między gabinetami, przyjmuje tylko osoby na odczulanie, brak jakiejkolwiek kolejności, reszta ma siedzieć i czekać do samej nocy chyba na przyjęcie. Nigdy wcześniej nie spotkałam się z takim lekarzem, brak szacunku do pacjenta, oczywiście Panie siedzące w rejestracji nie prowadzą żadnego schematu przyjęć. Za przeproszeniem, kazały usiąść i czekać, bo same nie mają pojęcia w jaki sposób wygląda przyjęcie u Pani Doktor, ogólnie masakra i lekarz i przychodnia - nie polecam.

Pani Doktor zupełnie bez podejścia do dzieci. Nie zainteresowana wizytą. Dziecko zestresowane po wizycie. Nie polecam, lepiej wybrać innego lekarza.

Szczerze polecam. Wiedza i kompetencja. Obszerny wywiad, trafne diagnozy. Miła i cierpliwa. Ma dobre podejście do dzieci.

Z Matopatu zrobiła prywatny folwark. Przyjmuje jak chce, kiedy chce i kogo chce. Rejestracja, godziny przyjęć są nieważne

.Bardzo mila Pani,przeprowadza obszerny wywiad,mowi konkrety i stawia trafne diagnozy.Osobiscie jestem bardzo zadowolona z wizyty u Pani.Moj synek wreszcie wraca do zdrowia.